هندی مقامات تقلا به مغلوب ساختن پیشی جستن یک مگا-تجمع

احمدآباد هند (AP) — خورشید-پخته شهر احمدآباد بود jostling با فعالیت های یکشنبه به عنوان کارگران تمیز جاده ها گل کاشته و برافراشتند صدها نفر از تابلوهای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز جلوتر از ازدواج خود سفر دو روزه به هند نارندرا نخست وزیر وعده داده شده او خشن و بی ادب پذیرش عمومی.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در شمال غربی شهرستان انتظار می رود به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه برای یک جاده نشان می دهد که منجر به یک تجمع در چه بوده است تبلیغ به عنوان بزرگترین ورزشگاه کریکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان سفر خواهد کرد در میان به سلامتی از یک باتری با دقت و بررسی مودی وفاداران و کارگران از Bharatiya Janata Party که ایستادگی خواهد کرد برای ساعت ها در کنار منظمی آراسته 22 کیلومتر (14 مایل) کشش از جاده به توافق تهمت بزرگ خوش آمدید.

ده ها هزار نفر از افسران پلیس را در دست داشته باشد برای حفظ امنیت و یک دیوار جدید آمده است تا در مقابل از یک زاغه ظاهرا به پنهان کردن آن از عابران.

رویداد روز دوشنبه دوم قانون رشد bonhomie بین تهمت و مودی پس از آنها به طور مشترک یک مرحله در سال گذشته در هوستون در یک رالی به نام “پرونده مودی!” که ویژه زرق و برق دار بالیوود موسیقی و رقص اعداد و سازمان یافته توسط یک گروه غیر انتفاعی با ملی هندو لینک کلیک کنید.

مودی ملی هندو دولت بیرون کشیدن تمام متوقف می شود در هزینه بیش از 14 میلیون دلار به خواستگاری جمهور و بانوی اول Melania Trump. اما کارشناسان باید گفت که بسیار کمی از ماده را به دست می آورد برای هر دو طرف فراتر از نمایش با شکوه و نماد.

تبلیغات

برای مودی اما این رویداد می تواند یک تاخیر از مخالفان در این کشور در برابر برخی از های اخیر سیاست های, یک, افتادن اقتصاد و ادامه تظاهرات بیش از یک تابعیت جدید قانون که شامل مسلمانان است.

کارشناسان می گویند ایالات متحده-هند پیمان تجارت است که در این آثار از سه سال گذشته به نظر می رسد ،

“آنها شده ایم به ما ضربه بسیار سخت برای بسیاری از سال های بسیاری از” برگ برنده این هفته گفت: در حالی که به سرعت با اضافه کردن “من واقعا دوست دارم نخست وزیر مودی.”

نرم و صاف کردن اغراق به دلخوری برخی از مردم محلی رفته است و نه به خوبی برای مودی رقبا که باید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده نمی خواهد به نفع هند است اما با هدف تقویت اقتصاد آمریکا.

Jaiveer Shergill سخنگوی اصلی مخالفت حزب کنگره گفت: روابط بین دو کشور “باید در وزن فلس از اهداف به دست آورد” و نیاز به باقی می ماند و فراتر از آن “در آغوش گرفتن و دست دادن.”

پمپ و نشان می دهد در اطراف این تجمع به نظر می رسد برای بدست به ناروا که در روز یکشنبه توییتی یک ترکیب تصویری از یک فیلم هندی, فیلم. این ویدئو تا به حال چهره اش سوار بر شخصیت و نشان داد که رئیس جمهور به عنوان قرون وسطی دوران جنگ قهرمان با شرکت در یک نبرد است.

تبلیغات

“نگاه به جلو به بودن با من دوستان زیادی هند!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه نیز انتظار می رود به سفر به قرن 17 اثر تاریخی به عشق تاج محل.

روز سه شنبه او را به شرکت در مراسم حوادث و دیدار با مقامات دولتی و رهبران کسب و کار و آمریکا کارکنان سفارت پس از صرف شام در کاخ ریاست جمهوری در دهلی نو.

اما سفر خود به احمدآباد مودی چمن خانه دیده می شود به عنوان لحظه ای مهم برای هند رهبر به عنوان رالی ممکن است کمک به جابجایی ارتباط خود را با مرگبار ضد اسلامی شورش در سال 2002 که فرود آمد او را به ایالات متحده سفر بان کی مون.

رهبران مسلمان و گروه های حقوق بشر می گویند که به عنوان وزیر گجرات دولت مودی را متوقف 2002 ضد اسلامی شورش اتهام او را رد کرده است. سوء ظن است که مودی بی سر و صدا به حمایت از شورش به رهبری ایالات متحده به انکار او ویزا است معکوس شود. دولت محققان در نهایت حکومت وجود دارد هیچ مدرکی برای اتهام او.

احمدآباد نیز در شهرستان که در آن مودی رز صفوف Rashtriya Swayamsevak Sangh یک ناسیونالیست هندو با میلیون ها نفر از پیروان که در نهایت باعث به مودی Bharatiya Janata Party.

___

آسوشیتد پرس videojournalist Rishabh R. جین در احمدآباد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im