هند و آمریکا را نهایی دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان: مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با مودی

دهلی نو: هند و آمریکا روز سه شنبه نهایی دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان و امضا سه تفاهم نامه از جمله در بخش انرژی به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی اظهار داشت که دو کشور تصمیم گرفته اند که هند و آمریکا-روابط جامع مشارکت جهانی سطح.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دو کشور را نهایی دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان و تاکید کرد که تمرکز خود را در داشتن یک تجارت جامع مقابله.

روابط بین دو کشور هرگز به خوبی به عنوان آنها در حال حاضر تهمت افزود که این کشور را ساخته اند “فوق العاده معامله”.

بی سابقه و تاریخی خوش آمدید با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن در هند یاد می شود گفت: مودی در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی دیدار با تهمت و افزود که روابط بین این دو کشور صرفا محدود به دولت هستند اما مردم محور است.

او در سخنان کوتاهی در شروع رسمی مذاکرات مودی گفت: “دفاع همکاری بین دو کشور بازتابی است از افزایش همکاری استراتژیک بین هند و آمریکا. ما همچنین توافق کردند در مکانیزم جدید برای مهار قاچاق مواد مخدر” نخست وزیر گفت.

علاوه بر این دو کشور همچنین توافق کردند در مقابله با تروریسم و در مورد آینده ارتباطات از راه دور از جمله فناوری 5G.

مودی استقبال رئیس جمهور ایالات متحده و او را برای در نظر گرفتن زمان برای سفر به هند است.

رئیس جمهور تهمت به نوبه خود گفت: دو روز گذشته در هند شگفت انگیز بود به خصوص این رویداد در Motera ورزشگاه در احمدآباد.

“این یک افتخار بزرگ برای من است. من می خواهم تصور کنید آنها (مردم) وجود دارد که شاید بیشتر برای شما از برای من… 125,000 مردم در داخل بودند. هر بار که من به ذکر نام خود شد به سلامتی. مردم شما را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مودی در مقابل رسانه ها.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا شد یک مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan. رئیس جمهور رام نات Kovind و نخست وزیر مودی استقبال تهمت و بانوی اول Melania Trump در Rashtrapati Bhavan. رئیس جمهور ایالات متحده همچنین دریافت tri-خدمات گارد افتخار در کاخ ریاست جمهوری.

این Trumps که همچنین پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی در یادبود Rajghat اینجا وارد در احمدآباد حدود ظهر روز دوشنبه برای اولین بار پا را 36 ساعته هند مراجعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im