هند به لیست سیاه خارجی که با حضور در رویداد مذهبی برای نقض قوانین ویزا

دهلی نو: هند به احتمال زیاد به لیست سیاه حدود 300 خارجی ها که از 16 کشور از جمله مالزی و تایلند در ویزای توریستی اما با حضور یک جماعت اسلامی در Nizamuddin در اینجا است که تبدیل به یک منبع کلیدی برای گسترش coronavirus در کشور, مقامات گفت.

این خارجی ها بودند که در میان حدود 8000 نفر است که با حضور در تبلیغ-e-جماعت در Nizamuddin مرکز تسهیلات در ماه مارس بسیاری از آنها نشان داده اند که علائم COVID-19 اتحادیه وزارت officlal گفت.

حدود 30 از کسانی که با حضور Nizamuddin رویداد در اواسط ماه مارس آزمایش مثبت و حداقل سه نفر را به شکست در برابر عفونت در چند روز گذشته.

“کسانی که در ویزای توریستی اما با حضور Nizamuddin رویداد می ایستد که در لیست سیاه آنها به عنوان نقض ویزا شرایط. ویزای توریستی دارندگان نمی تواند شرکت در مراسم مذهبی تابع” اتحادیه وزارت رسمی گفت.

اگر یک خارجی قرار داده است در این وزارت خانه را در لیست سیاه او و یا او نمی تواند در سفر به هند در آینده است.

در مجموع 281 خارجی یافت شد توسط پلیس در Nizamuddin پردیس در دو روز گذشته.

آنها شامل 19 نفر از نپال 20 نفر از مالزی, یکی از افغانستان, 33 از میانمار یکی از الجزایر یکی از جیبوتی, 28 از قرقیزستان, 72 از اندونزی 7 از تایلند, 34 از سری لانکا, 19 از بنگلادش سه از انگلستان یکی از سنگاپور چهار از فیجی یکی از فرانسه و یکی از کویت.

بسیاری از این خارجی ها در آمد یک ویزای توریستی یک مقام رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im