هند باید آماده برای مبارزه با شیوع ویروس می گوید PM مودی

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا بررسی coronavirus وضعیت در این کشور در دیدار با مقامات روز شنبه و کارگردانی آنها را به شناسایی مکان برای کافی امکانات قرنطینه و مقررات مربوط به ويژه در مورد گسترش بیماری بیشتر است.

در این جلسه که با تمام وزارتخانه ها و ادارات مربوط می شود گفت که از نظر کارشناس نظر مردم باید توصیه برای جلوگیری از تجمع جرم به عنوان آنجا که ممکن است و آگاهی از باید ها و نبایدها.

در حالی که با افتخار تمام ادارات برای کار انجام شده تا کنون مودی تاکید کرد که به عنوان coronavirus سناریوی تکامل می یابد به هند آماده می شود در پاسخ آن.

“همه ادارات باید در همگرایی و عمل باید آغاز شود برای ایجاد آگاهی در جامعه در مورد این بیماری و اقدامات احتیاطی باید گرفته شود” نخست وزیر بیان شد که در یک بیانیه رسمی.

“او ترغیب ماموران برای شناسایی بهترین شیوه برای COVID-19 مدیریت از سراسر جهان و در داخل کشور خود را برای اطمینان از تصویب” آن را گفت.

نخست وزیر همچنین بر نیاز به صورت پیشرفته و برنامه ریزی کافی و پاسخ به موقع بسیار مهم است که برای مدیریت این بیماری عفونی.

با توجه به بیانیه مقامات دستور به طرح اولیه برای تست و تخلیه سرخپوستان از ایران که در آن با توجه به گزارش 145 نفر کشته شده اند که تا کنون با توجه به COVID-19.

در نخست وزیر نقد و بررسی, جلسه وزیر بهداشت Preeti سودان یک ارائه در مورد سناریو فعلی و اقدامات انجام شده توسط وزارت بهداشت و سایر حمایت از وزارتخانه ها با توجه به آمادگی و پاسخ به COVID-19.

او تاکید کرد در زمینه هسته ای نظارت در نقطه ورود و جامعه آزمایشگاهی پشتیبانی بیمارستان آمادگی تدارکات و خطر در ارتباط است.

این جلسه با حضور وزیر بهداشت Harsh Vardhan معاون خود Ashwini کومار Choubey خارجی وزیر امور S Jaishankar, کابینه, وزیر راجیو Gauba, Niti Ayog عضو Vinod پل, رئیس دفاع کارکنان ژنرال Bipin Rawat و وزرای امور بهداشت و درمان, داروسازی عمران و حمل و نقل هوایی MEA, سلامت, تحقیقات, صفحه اصلی, حمل و نقل, ان دی ام ای و دیگران.

در حالی که Vardhan تأکید بر نیاز به صورت موثر با هماهنگی متحده برای به موقع پاسخ Niti Ayog عضو Vinod پل تاکید بر افزایش افزایش ظرفیت بستری در بیمارستان. این درخواست به دست آمده برای تخلیه سرخپوستان از ایران نیز برجسته شده در این نشست بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de