هند گزارش یکی دیگر از coronavirus مرگ و راه آهن و تعلیق خدمات مسافر

دهلی نو: هند گزارش داد یک coronavirus مرگ و پنج کشته شدگان به پنج و حتی به عنوان راه آهن اعلام کرد تعلیق همه خدمات مسافر از مارس 22 نیمه شب تا 31 مارس نیمه شب برای کمک به بررسی گسترش ویروس.

بیهار همچنین گزارش اولین مرگ ناشی از COVID-19 روز یکشنبه به عنوان یک انسان با یک سفر سابقه به قطر, درگذشت AIIMS در پتنا در بیمارستان سرپرست سانتی متر سینگ گفت.

38 ساله ساکن Munger منطقه شد و بستری در بیمارستان در روز جمعه با یک کلیه بیماری.

اما وزارت بهداشت هنوز به تایید مرگ ناشی از کوروناویروس.

در ماهاراشترا 63 ساله coronavirus فوت بیمار در بمبئی در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به دو, یک مقام بهداشتی گفت.

مرد بستری شد به H N تکیه بیمارستان در بمبئی در روز شنبه.

به عنوان کشور مشاهده شده ‘Janata حکومت نظامی” و میلیون ها نفر در سراسر این کشور تصمیم به ماندن در خانه برای کمک به بررسی گسترش ویروس پنجاب شد آخرین وضعیت را به تصمیم گیری در یک مستند تا 31 مارس است.

راجستان دولت بود در شنبه شب تصمیم گرفت در یک مستند حاوی ویروس

این Odisha دولت نیز روز شنبه اعلام کرد که “نزدیک به کل” shutdown در پنج منطقه از خوردا, Ganjam, Cuttack, Kendrapara و انگول و در شهرهای پوری سمبلپور, ژرسوگودا, بلسر, Rourkela, Bhadrak, Jajpur جاده و Jajpur.

اتحادیه وزارت بهداشت گفت: رمان coronavirus موارد در هند افزایش یافته است به 324.

اما ICMR اعلام کرد که در مجموع 341 نفر تایید شده است امتیاز مثبت در میان موارد مشکوک و مخاطبین شناخته شده موارد مثبت.

در مجموع 16,999 نمونه از 16,109 افراد آزمایش شده اند برای سارس-CoV2 به عنوان در تاریخ 22 مارس 10 am این ICMR گفت.

وزارت بهداشت 324 رقم شامل 41 اتباع خارجی و پنج مرگ و میر گزارش شده از دهلی, Karnataka, Punjab و ماهاراشترا (2)تا کنون است.

“تعداد کل فعال COVID-19 نفر در سراسر هند می ایستد در 295 تا کنون” وزارت گفت 24 دیگران شده اند درمان/مرخص/مهاجرت کردند در حالی که پنج فوت کرده اند.

در یک اقدام بی سابقه راه آهن روز یکشنبه اعلام کرد تعلیق همه خدمات مسافر از مارس 22 نیمه شب تا 31 مارس نیمه شب و گفت: تنها در قطار کالا اجرا خواهد شد گفت: در طول دوره.

راه آهن در حال حاضر کمرنگ کردن خدمات خود را در روز جمعه لغو اکثریت قطار. اما آن را اجازه داده بود که تمام قطار که در حال حاضر آغاز شده و سفر را ادامه دهد.

با توجه به نظم جدید صادر شده توسط راه آهن تنها در قطار کالا را اجرا خواهد کرد از مارس 22 نیمه شب تا 31 مارس نیمه شب.

در آسام دوم آزمون از چهار و نیم ساله که در ابتدا آزمایش مثبت برای coronavirus تا تبدیل به منفی, دولت, وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: در روز یکشنبه.

“4 ساله کودک بود که مظنون به #covid19 و تست شده در جرحت کالج پزشکی و RMRC, دیبروگره یافت شده است منفی است. هیچ Covid19 مورد مثبت در آسام تا کنون” سرما توییتی اتصال یک کپی از گزارش.

ماهاراشترا گزارش شده بیشترین تعداد COVID-19 نفر در 63 از جمله سه خارجی به دنبال کرالا در 52 از جمله هفت اتباع خارجی با توجه به وزارت بهداشت داده است.

دهلی نو گزارش شده 27 مورد مثبت که شامل یک تبعه خارجی در حالی که اوتار پرادش ثبت شده 25 نفر از جمله یک تبعه خارجی.

Telangana گزارش کرده است 21 نفر از جمله 11 خارجی. راجستان گزارش شده 24 نفر از جمله دو خارجی.

در هاریانا وجود دارد که 17 مورد که شامل 14 خارجی.

کارناتاکا دارای 20 coronavirus بیماران. پنجاب و لاداخ باید 13 نفر در هر. گجرات به 14 مورد در حالی که در تامیل نادو است 6 مورد که شامل 2 خارجی. Chandigarh دارای پنج مورد.

Madhya Pradesh, Jammu and Kashmir و بنگال غربی گزارش چهار مورد هر یک.آندرا پرادش و Uttarakhand باید گزارش سه مورد هر یک. Odisha و هیماچال پرادش گزارش 2 مورد هر یک.

تامیل نادو و Chhattisgarh گزارش یک مورد در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im