هند می رسد به دانش آموزان رشته در قزاقستان

به سفارت هند در قزاقستان در روز چهارشنبه منصوب گره افسر برای کمک به دانش آموزان هندی گزارش سرگردان در فرودگاه آلماتی گذشته دو تا سه روز بدون غذا و کمک های پزشکی با توجه به محدودیت های مسافرتی در حساب از coronavirus بیماری همه گیر.

“همه دانش آموزان هندی در قزاقستان (خارج از آلماتی) که وارد آلماتی به پرواز به هند اما قادر به ترک و نیاز شبانه روزی, مسکن, مواد غذایی, پزشکی و غیره. ممکن است تماس با مارتین Cyriac Clemense دوم دبیر و افسر مسئول” به سفارت هند گفت “مهم” اطلاعیه.

با توجه به آژانس خبری گزارش توسعه آمد ساعت پس از دادگاه عالی دهلی مقامات خواست تا در اسرع وقت ارائه دانش آموزان پایه امکانات و کمک با توجه به مواد غذایی و پزشکی و مراقبت های, مسکن و حمل و نقل. دادگاه مطلع شد که چندین دانش آموزان هندی که در حال ثبت نام برای تحصیلات عالی از جمله MBBS در سمی دانشگاه علوم پزشکی در قزاقستان رشته هستند از جمله در آلماتی فرودگاه بدون غذا و آب حمل و نقل و کمک های پزشکی.

یک نیمکت از قضات Siddharth Mridul و Talwant سینگ که انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس به کارگردانی گره افسر به سرعت تسهیل امن و ارائه این دانش آموزان خواهد شد و تمام امکانات اولیه و کمک های انسان دوستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im