هند پیشنهاد راه اندازی صندوق اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس در جنوب آسیا

دهلی نو: هند پیشنهاد راه اندازی یک صندوق اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس در جنوب آسیا روز یکشنبه با دهلی نو ارائه 10 میلیون دلار به آن را به عنوان تعداد تایید عفونت در این کشور افزایش طول 100.

“هر یک از ما می تواند استفاده از این صندوق برای دیدار با هزینه های فوری اقدامات” نارندرا نخست وزیر گفت که رهبران منطقه ای از طریق ویدئو کنفرانس و اضافه کرد که هند نیز ارائه پاسخ سریع تیم و دیگر تخصص برای مقابله با بحران.

مودی گفت که وجود دارد کمتر از 150 نفر در کشور شامل جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک), افغانستان, بنگلادش بوتان هند و مالدیو و نپال و پاکستان و سریلانکا اما وضعیت آینده نامشخص است.

“این است که چرا این امر می تواند با ارزش ترین برای همه ما برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه” مودی گفت: رهبران سارک.

در یکشنبه, هند, وزارت بهداشت گزارش داد که تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافته بود به 107 افزایش 23 از روز قبل با دولت های غربی به کشور مالی سرمایه بدترین ضربه است.

داده ها از وزارت نشان داد که وجود دارد در حال حاضر 31 تایید coronavirus موارد در ایالت ماهاراشترا که در آن مقامات محلی را تعطیل, مدارس, دانشکده ها و مراکز در بسیاری از شهرستانها از جمله در مالی hub بمبئی است.

در بمبئی اتحادیه های درگیر با صنعت فیلم بالیوود یکی از بزرگترین در جهان گفت که آنها را متوقف خواهد کرد همه کار می کنند تا پایان ماه مارس.

هند یک کشور از 1.3 میلیارد نفر تا کنون شانس بهتر از جاهای دیگر در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی تنها با مرگ دو نفر به دلیل ویروس

اما کارشناسان می گویند که هند در حال حاضر نامعقول سیستم پزشکی که در تلاش برای مقابله با یک افزایش بزرگ در موارد جدی.

هند در حال حاضر به حالت تعلیق در اکثر ویزا به این کشور و تعطیل بسیاری از زمین های هم مرز با کشورهای همسایه در یک گسترده تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im