هند باز می شود تا مواد مخدر صادرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ترک شلاق

دهلی نو: دولت نارندرا عجله به پیروی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد از “مقابله به مثل” اگر هند نیست صادرات ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده برای کمک به آن در مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

یک بیانیه رسمی منتشر شده در دهلی نو گفت: این دارو در واقع می خواهد صادر شده “به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” و نیز “مجوز به کشورهای همسایه” که وابسته به هند برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

هر چند ما نمی شد به طور خاص به نام در بیانیه این قابل درک است که این دارو در واقع می خواهد صادر شده به ما.

هند همچنین گفت: “هیدروکسی کلروکین (HCQ) و پاراستامول نگه خواهد مجوز دسته و تقاضای خود را موقعیت خواهد بود به طور مداوم تحت نظارت” اما “موقعیت سهام می تواند به ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای دیدار با صادرات تعهدات است که آنها تا به حال قرارداد.”

هند در بیانیه ای تاکید داشت که “مانند هر دولت مسئول اول ما تعهد است به اطمینان حاصل شود که وجود دارد سهام کافی دارو برای نیاز خود ما مردم است.”

دهلی نو هشدار داد در برابر “غیر ضروری جنجال” و تلاش برای “politicise” این موضوع با این استدلال که “هند همواره ادعا می کند که جامعه بین المللی باید نمایش قوی همبستگی و همکاری”.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد نارندرا مودی روز یکشنبه درخواست عرضه HCQ به ما. در پاسخ به گمانه زنی در آمریکا که هند ممکن است صادرات دارو, رئیس جمهور آمریکا گفت: به نقل از روز دوشنبه شب (سهشنبه صبح IST): “پس من می شود جای تعجب نیست اگر که خود را (مودی) تصمیم گیری است. او می خواهم به من بگویید که. من به او صحبت کرد صبح روز یکشنبه به نام او و من گفت: ما می خواهم قدردانی خود را اجازه می دهد ما عرضه می شود. اگر او اجازه نمی دهد که آن را به بیرون می آیند که درست خواهد بود اما البته ممکن است مقابله به مثل. چرا نمی خواهد وجود داشته باشد ؟ من می شود جای تعجب نیست اگر او را, شما می دانید چرا که هند بسیار خوبی با ایالات متحده است.”

بنابراین صبح امروز هند سقوط در خط با وزارت امور خارجی (MEA) گفت: “از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و HCQ در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما است. ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. ما را در نتیجه مانع از هر گونه گمانه زنی در این زمینه و یا هر گونه تلاش برای politicise این موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im