هند آسانسور محدودیت در 24 صادرات دارو در میان coronavirus

دهلی نو: هندوستان اصلی تامین کننده داروهای ژنریک شده اعمال محدودیت بر صادرات 24 مواد دارویی و داروهای ساخته شده از آنها را دولت در بیانیه ای گفت.

هند تصمیم گرفته است تا صادرات ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به چندین کشور از جمله کسانی که در محله مورد به مورد و بر اساس همگام با تعهد خود را به جامعه بین المللی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

آن را تا به حال اعمال محدودیت در ماه گذشته به عنوان coronavirus شیوع اختلال جهانی زنجیره تامین.

پاراستامول مشترک مسکن درد و فرمولاسیون نمی شد در این لیست گنجانده از مواد مخدر آزاد برای صادرات است.

هنوز روشن نیست که چه چیزی باعث هند برای لغو محدودیت های اعمال شده اما دولت هند منابع گفته بود این ممنوعیت باعث شده بود فشار شدید از سوی ایالات متحده است.

این تصمیم همچنین به دنبال یک تماس تلفنی در روز شنبه بین نارندرا نخست وزیر هند و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رهبران دو کشور توافق کردند به باقی می ماند در این موضوع جهانی عرضه زنجیره ای برای بحرانی دارو و تجهیزات پزشکی و برای اطمینان از آنها همچنان به عنوان هموار که ممکن است در طول بهداشت جهانی بحران” سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در یک صدای جیر جیر در شنبه پیروی از رهبران تماس بگیرید.

هند تا به حال محدود صادرات 26 مواد و داروها در مارس 3. پاراستامول و فرمولاسیون آن برای اختصاص دو آیتم اصلی لیست.

26 مواد فعال دارویی و داروهای اختصاص 10 درصد از تمام داروسازی هند-صادرات و شامل چندین آنتی بیوتیک ها مانند تینیدازول و اریترومایسین هورمون پروژسترون و ویتامین B12.

هند نیز قرار داده شده اعمال محدودیت بر صادرات بیشتر تشخیصی تست کیت. و در هفته های اخیر آن را نیز ممنوع صادرات هواکش ماسک و دیگر دنده محافظ مورد نیاز بیماران و کادر پزشکی.

طی تماس تلفنی در روز شنبه تهمت خواست مودی به انتشار منابع ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که در حال آزمایش است به عنوان یک درمان ممکن است برای بیماران مبتلا به COVID-19 – بیماری ناشی از کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر روز دوشنبه در واشنگتن است که هند می تواند در صورت تلافی تصمیم خود برای ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de