هند دعوت بازنشسته پزشکان برای پیوستن به مبارزه با کروناویروس

دهلی نو: دولت به دنبال پزشکان داوطلب برای مبارزه با COVID-19 شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 600 نفر را در این کشور گرفته است که در آن بیش از 19,000 زندگی در سراسر جهان است.

در بیانیه ای که در Niti Aayog وب سایت در یکشنبه, دولت به دادگاه تجدید نظر به دولت بازنشسته نیروهای مسلح خدمات پزشکی در بخش دولتی انجام یا پزشک خصوصی به جلو آمده و پیوستن به تلاش های دولت برای مبارزه با ویروس مرگبار است.

کسانی که مایل به کمک به این و بخشی از این نوبل ماموریت برای خدمت به کشور ممکن است ثبت نام خود را در لینک ارائه شده در وب سایت رسمی Niti Aayog.

“دولت هند درخواست برای پزشکان داوطلب که مناسب هستند و مایل به در دسترس خواهد بود برای ارائه خدمات خود را در امکانات بهداشت عمومی و آموزش بیمارستان ها در آینده نزدیک.

“ما درخواست تجدید نظر به چنین پزشکان به جلو آمده و در این ساعت نیاز است. شما همچنین می تواند یک بازنشسته دولت و نیروهای مسلح, خدمات پزشکی در بخش دولتی انجام و یا خصوصی دکتر” بیانیه ای گفت:.

آن اشاره کرد که در صورت شیوع این بیماری منجر به تعداد زیادی از افراد آلوده هند امکانات بهداشت عمومی را بار فوق العاده ای برای مراقبت از تعداد زیادی از بیماران است.

“قریب به اتفاق این بار ممکن است ملاقات با پزشکان در دسترس در سیستم بهداشت عمومی. مرکزی و دولت های ایالتی در حال افزایش و تسریع افزایش در خدمات بهداشت و درمان در هر بخشی از کشور است. علاوه بر این COVID-19 ‘آموزش بیمارستان’ هستند ایجاد می شود که در این راستا” به آن اضافه شده است.

این کشور بی سابقه ای مواجه اضطراری برای بهداشت عمومی با COVID-19 pandemic مؤثر در نقاط مختلف کشور است.

مرکزی و دولت ساخته شده اند استثنایی تلاش برای مبارزه با بحران همراه با مشارکت همه شهروندان است.

Coronavirus موارد در کشور عبور از 600 روز چهارشنبه به مقامات beefed تا آمادگی برای مبارزه با این بیماری همه گیر با زنجیره ای از بیمارستان های ارتش مهمات کارخانه و مرکزی شبه نظامی و تخصیص بیش از 2000 تخت برای جداسازی و درمان افراد مبتلا COVID-19. علاوه بر این همیرپور دولت های منطقه در هیماچال پرادش در زمان بیش از ده خوابگاهها با 2000 اتاق National Institute of Technology (NIT) برای ایجاد یک جداسازی مرکز.

یک 2,200-تخت های دولتی بیمارستان در کلکته متوقف پذیرش بیماران جدید مبتلا به بیماری های دیگر و تخلیه بیماران که وضعیت بهبود یافته بود به عنوان بخشی از تلاش ها برای ایجاد یک اختصاص داده شده جداسازی مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de