هند در روند مسطح منحنی می گوید دانشمند

بنگلور: دانشمند برجسته و NITI Aayog, عضو, V K Saraswat روز دوشنبه گفت: این تعداد COVID – 19 مورد در حال رفتن به فراتر از آنچه که گزارش روزانه در هند به عنوان او می گوید که این کشور در روند مسطح منحنی.

سابق علمی مشاور وزیر دفاع گفت: coronavirus موارد مثبت دیده می شود واضح تر ظهور در آخرین چهار-پنج روز به دلیل افزایش در تعداد تست.

“این یک نشانه خوب; تمام کسانی که بدون علامت موارد دروغ گفتن و پنهان آنها نیز بیرون می آید” Saraswat گفت PTI. “ما قطعا تا به حال یک عامل کاتالیزوری بود که در واقع این (Nizamuddin) مرکز مشکل است که در واقع ایجاد خوشه در مکان های مختلف و نیز یکی از عوامل این نوع از افزایش آن صورت گرفته است.”

اما او گفت: هند در یک شکل بسیار بهتری در مقایسه با دیگر کشورها در جنگ علیه COVID-19. “من فقط می توانم بگویم که این نرخ در حال رفتن به فراتر از آنچه در جریان بوده است در حال حاضر ممکن است 700 تا 800 مورد در هر روز است. بنابراین ما در حال مسطح منحنی.”

تصمیم دولت برای اعلام سراسر کشور مستند کرده است پرداخت سود سهام Saraswat یک رئیس سابق دفاع تحقیق و توسعه سازمان گفت.

و اشاره کرد که هند دیده می شود یک سری از حملات ویروس در 15-20 سال گذشته از جمله Chikungunya و دانگ او گفت: تاکید در حال حاضر باید بیشتر و بیشتر R & D برای پیدا کردن واکسن در پیشبرد.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im