هند coronavirus مرگ و میر لمس 9 کل موارد پرش به 468

دهلی نو: مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus همه گیر رز به نه روز دوشنبه پس از بنگال و هیماچال پرادش گزارش تلفات هر یک در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 468 اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

تعداد فعال COVID-19 موارد 424 و در حال حاضر 35 نفر درمان شده است/مرخص/مهاجرت کردند در حالی که نه ” بوده و در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده به 468 از جمله 40 اتباع خارجی با توجه به وزارت اطلاعات.

بنگال غربی و هیماچال پرادش گزارش اولین مرگ ناشی از COVID-19 در حالی که هفت مرگ شد قبلا از ماهاراشترا (2), Bihar, Karnataka, دهلی نو, گجرات و پنجاب.

با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در مجموع “471 نفر تایید شده است امتیاز مثبت در میان موارد مشکوک و مخاطبین شناخته شده موارد مثبت”.

در مجموع 20,707 نمونه از 19,817 افراد آزمایش شده است و تا کنون ICMR گفت.

با توجه به وزارت بهداشت داده Maharashtra گزارش شده بیشترین تعداد COVID-19 نفر در 74 از جمله سه خارجی به دنبال کرالا در 67 از جمله هفت اتباع خارجی.

کارناتاکا است 33 نفر از coronavirus بیماران پس از هفت بیشتر افراد آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است. تعداد موارد در Telangana افزایش یافته و به 32 از جمله 10 خارجی آن گفت.

اوتار پرادش 31 موارد مثبت از جمله یک تبعه خارجی. دهلی نو و گجرات گزارش 29 مورد هر یک راجستان است 28 موارد مثبت از جمله دو اتباع خارجی.

در هاریانا وجود دارد که 26 نفر از جمله 14 خارجی پنجاب دارای 21 موارد با توجه به داده ها.

Ladakh دارای 13 نفر در حالی که در تامیل نادو است نه موارد از جمله دو خارجی. West Bengal گزارش هفت مورد در حالی که Madhya Pradesh دارای شش مورد است.

Chandigarh دارای شش مورد در حالی که آندرا پرادش گزارش هفت مورد ، جامو و کشمیر دارای چهار مورد.

Uttarakhand و هیماچال پرادش گزارش سه مورد در هر, در حالی که هر دو مورد در بیهار و Odisha. تامیل نادو و Chhattisgarh گزارش یک مورد در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de