هند و چین در ارتفاع بالا fistfight در مورد مناقشه مرزی

مقامات می گویند این درگیری درگیر “سنگ پرانی و استدلال به پایان رسید که در یک fistfight’

منتشر شده 9:31 PM, مارس 10 سال 2020

به روز شده در 9:31 PM, مارس 10 سال 2020

SECURE CROSSING. This file photo taken on July 10, 2008 shows a Chinese soldier (L) next to an Indian soldier at the Nathu La border crossing between India and China in India's northeastern Sikkim state. File photo by Diptendu Dutta/AFP

امن عبور. این فایل عکس گرفته شده در جولای 10, 2008 نشان می دهد که یک سرباز چینی (L) در کنار یک سرباز در Nathu لا مرز بین هند و چین در هند شمال شرقی هند دولت است. فایل عکس Diptendu Dutta/AFP

کلکته هند – چندین هندی و چینی سربازان مجروح در ارتفاع بالا مرزی clash مربوط fistfights و سنگ پرتاب از راه دور اما مهم استراتژیک پاس کوه در نزدیکی تبت ارتش هند روز جمعه گفت: ممکن است 10.

شده اند وجود دارد طولانی مدت در مرز تنش بین هسته ای همسایه با تلخ جنگ بیش هند شرقی ترین ایالت آروناچال پرادش در سال 1962.

“رفتار پرخاشگرانه توسط دو طرف منجر به جراحات جزئی به نیروهای نظامی است. آن سنگ پرانی و استدلال به پایان رسید که در یک fistfight,” ارتش هند شرقی فرماندهی سخنگوی Mandeep Hooda به خبرگزاری فرانسه گفت.

این “stand-off” در روز شنبه در Naku La بخش نزدیک به 15 ، 000 فوت (4,572 متر) Nathu لا عبور در شمال شرقی ایالت سیکیم – که مرزهای بوتان و نپال و چین بود و بعد حل و فصل پس از “گفت و گو و تعامل” در سطح محلی Hooda گفت.

“موقت و کوتاه مدت صورت آف بین مرز-امنیت نیروهای رخ می دهد به عنوان مرزهای حل و فصل نیست,” او اضافه شده است.

خشونت آمیز برخورد اول بین دو کشور پس از سال 2017 که این نزاع و جدال بین چینی و هندی سربازان در نزدیکی شمال غربی هند در منطقه لاداخ.

در همان سال به وجود آمده در ارتفاع بالا بن بست در بوتان را Doklam منطقه پس از ارتش هند با ارسال نیروهای نظامی برای جلوگیری از چین از ساخت یک جاده وجود دارد.

چین هنوز هم ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع (35,000 کیلومتر مربع) از قلمرو تحت دهلی نو را کنترل کنید. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de