هند شرط در گرما باقی می ماند و آمادگی برای coronavirus

حیدرآباد: هند آماده است رسیدگی شیوع کروناویروس (Covid-19) اگر آن را شکست و یا هر نقطه در کشور است. تنها محدود تمرکز سیستم بهداشت و درمان شده است برای جلوگیری از برک آوت از این بیماری با قرار دادن تمام تلاش در تلاش برای جلوگیری از هر کسی تحت تاثیر آن از آمدن به این کشور و امید ما امان از این بیماری همه گیر.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز یکشنبه گفت که یک “قوی غربالگری سیستم مانع و نگهداری Covid-19 خارج از هند است.”

با توجه به ارشد بهداشت مقامات اگر ثانویه برک آوت رخ می دهد در هر نقطه از کشور عنوان شده است در مورد کره جنوبی و ایتالیا و ایران و سپس فیلمی است که در مهار این بیماری است. “خدای ناکرده اگر ما در یک وضعیت مانند در ووهان” بالا Telangana گفت و اضافه کرد “ما فقط آماده برای منزوی شناسایی موارد در اعداد کوچک.”

هند در حال حاضر استراتژی استوار تنها بر جلوگیری از ورود ویروس از طریق یک فرآیند غربالگری دقیق از تمام مسافران بین المللی از کشورهایی که شده ضربه coronavirus مقامات aver.

“این است که برای این مرکز را به یک تماس در مورد نحوه مقابله با شیوع اگر آن رخ می دهد. همه کشورها به شدت متمرکز در زیر مرکزی دستورالعمل. مرکز محدود خود را به نمایش بین المللی مسافران” ارشد بهداشت گفت.

پلیس می گوید که آماده است برای کنترل جمعیت
“ما در نوع جامعه اگر شیوع رخ می دهد و سپس از آن خواهد شد از دست ما” این مقام گفت.

این مرکز به نظر می رسد که قرار داد خود شرط در گرما و امید است. نظر جمع آوری شده و پس از صحبت کردن به یک سری از مقامات نشان می دهد به یک باور از Centr که این ویروس نمی خواهد زنده ماندن در هند گرمسیری درجه حرارت محدوده از 32 درجه و 33 درجه سانتیگراد و بالاتر با توجه به این که فصل تابستان است و بلندی در پیش است.

“واقعیت این است که ما هنوز در حال یادگیری در مورد ویروس. چین گزارش برخی از 350 موارد عود بیماری در افراد پس از آنها تحت درمان قرار گرفتند و اعلام Covid19-رایگان. تا کنون مشاهده شده است که کشورهایی که شیوع گزارش شده باید از دماهای متفاوت از پنج درجه تا 15 درجه سانتیگراد است. دقیقا چگونه خواهد جدید کروناویروس رفتار در گرما یک موضوع برای بحث,” رسمی درگیر در هند نبرد در برابر COVID-19 گفت.

در درون دولت هم یک مقام رسمی گفت: “ما ترتیبات نیست ادم.”

یک مقام ارشد دولت اداره پلیس فیزیکی اعدام بازوی دولت وقتی که می آید به کنترل جمعیت گفت که آنها در حال حاضر ساخته شده برنامه های احتمالی.

“ما باید احتمالات برای مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری از قانون و نظم است. در یک سناریوی ممکن است حاوی یک منطقه به عنوان بخشی از قرنطینه دولت را مجبور به دادن سفارشات” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im