هند متهم به انتشار حق تعداد مرگ و میر برآورد

حیدرآباد: برآورد مورد مرگ و میر به دلیل این بیماری کروناویروس Covid-19 است 4.32 درصد در سراسر جهان است. مقایسه این به سناریوی دولت مرکزی متهم شده است نه انتشار اعداد سمت راست به منظور برآورد میزان مرگ و میر.

تعداد coronavirus-موارد مثبت تا مارس 24 بود 451 و تایید مرگ توسط دولت نه.

برآورد مرگ و میر ناشی از آن مهم است برای شناسایی کانون این بیماری است. این است که اعلام کرد برای جلوگیری از انگ و ایجاد وحشت در میان مردم است.

Dr K K Aggarwal, رئیس جمهور سابق هندی انجمن پزشکی که تا به ارزیابی وضعیت توضیح داد: “این کانون بیماری را تعیین می کند میزان مرگ که تخمین زده می شود 0.1 درصد است. در این موارد باید دو برابر در هفت روز است. اگر وجود دارد 500 مورد در مارس 24, آن دو برابر خواهد شد به 1000 مورد در هفت روز است.

بیشتر اضافه کردن او گفت: “از این 3 درصد را نیاز به یک پشتیبانی می کند. وجود خواهد داشت و 15 درصد که می تواند جدی خواهد شد و نیاز به توجه. هشتاد درصد از مردم خواهد شد خفیف عفونت. این تجزیه و تحلیل بر اساس بیماری های رای در چین است. با توجه به این روند مهم است که قفل کردن اقدامات جدی گرفته شود و مردم پایبند به آنها را اگر آنها نمی خواهند به سقوط بیمار است.”

“واقعی اثر مستند دیده خواهد شد تنها پس از پنج روز و مردم را به همکاری با مقامات و ماندن در خانه” او گفت:. نرخ مرگ و میر می توان انتظار داشت به پایین تنها پس از قرنطینه مناسب از 14 روز است که به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de