افزایش تهدید خارجی به COVID-19 تحقیقات دهید فوق العاده ای هشدار دهنده از کانادا جاسوسی سازمان های

کانادا سازمان هشدار داده است که کانادا مالکیت معنوی مرتبط به این بیماری همه گیر است که یک “ارزش هدف” حمایت دولت از بازیگران — درست یک روز پس از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی هشدار داد چین-حمایت نرم از موسسات و شرکت ها تحقیق در مورد واکسن و درمان و آزمایشات رمان coronavirus.

“ارتباطات بین الملل مورد بررسی قرار داده است که آن را در نزدیکی خاصی که دولت با حمایت بازیگران منتقل کرده اند تمرکز خود را در طول همه گیر و کانادا مالکیت معنوی نشان دهنده یک هدف ارزشمند” می خواند نادر بیانیه مشترک از ارتباطات ایجاد امنیت (CSE) کانادا خارجی سیگنال های سازمان اطلاعات و Canadian Security Intelligence Service (CSIS).

“با توجه به خاص تهدیدات سایبری مرکز مورد بررسی قرار داده است که COVID-19 pandemic ارائه سطح بالا از خطر ابتلا به امنیت سایبر از کانادا بهداشت سازمان های درگیر در پاسخ ملی به COVID-19 بیماری همه گیر.”

‘دخالت خارجی و جاسوسی’

CSIS گزارش “افزایش خطر دخالت خارجی و جاسوسی با توجه به تلاش فوق العاده ای از کسب و کار ما و مراکز تحقیقاتی.”

“به عنوان یک نتیجه, CSIS در حال همکاری با این سازمان برای اطمینان حاصل شود که کار خود را و اطلاعات اختصاصی باقی می ماند و با خیال راحت در کنترل خود را. تمرکز خود را روی حفاظت از کانادا مالکیت معنوی از این تهدیدات و شغل و منافع اقتصادی با آن است.”

این بیانیه نیست نام دولت بازیگران مشکوک به عنوان یک تهدید و نه آژانس می گویند که آیا آنها شاهد حملات خاص.

هشدار می آید یک روز پس از اف بی آی و سازمان امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت در آمریکا علنا متهم چین از هدف قرار دادن ایالات متحده در سازمان در حال اجرا COVID-19-مربوط به پژوهش است.

“ایالات متحده آمریکا را محکوم کرد تلاش های سایبر بازیگران و غیر سنتی جمع وابسته به جمهوری خلق چین (PRC) به سرقت ایالات متحده مالکیت معنوی و اطلاعات مربوط به COVID-19 پژوهش” گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای امروز.

“پتانسیل سرقت این اطلاعات را خدشه دار تحویل امن و موثر و کارآمد گزینه های درمان.”

در این بیانیه مشترک از کانادا سازمان های اطلاعاتی زیر یک هشدار CSE را در ماه مارس هشدار در مورد پتانسیل آنلاین حملات علیه کانادا بخش بهداشت و درمان از جمله امکانات پژوهشی.

“این بازیگران ممکن است تلاش برای به دست آوردن اطلاعاتی در COVID-19 پاسخ به تلاش و پتانسیل سیاسی در پاسخ به بحران و یا به سرقت مداوم کلیدی پژوهش نسبت به واکسن یا دیگر درمان های دارویی” آن هشدار داد.

اسکات جونز رئیس CSE سایبر مرکز هشدار داد در آن زمان است که کسانی که پیچیده بازیگران تهدید می تواند هدف کانادا تحقیقات پزشکی آزمایشگاه کار بر روی واکسن و یا راه حل های دیگر از طریق دستکاری یا نیزه فیشینگ مبارزات — یا با رفتن پس از بحرانی آسیب پذیری بیشتر housebound کارکنان ارتباط با محل کار خود را از طریق Vpn (شبکه خصوصی مجازی).

جونز گفت: سرقت مالکیت معنوی از طریق دزدی یا فساد داده های تولید شده توسط محققان کانادایی — است “احتمال کاهش” تهدید اما یکی که خواهد بود “بسیار بالا تاثیر.”

“ما گفت:” خوب این است که یک زمان با حفظ هوشیاری از آنجا که شما خواهد بود هدفمند,’,” او گفت: در طول ماه مارس ،

کار با پنج چشم متحدان

در حالی که امروز بیانیه نیست ذکر خاص دولت و بازیگران آن اشاره می کنند که هر دو سازمان از نزدیک با پنج چشم هوش-های داد که شامل ایالات متحده است.

“ما به طور منظم به اشتراک گذاری اطلاعات با شرکای خود از جمله آمریکا است که تاثیر قابل توجهی در حفاظت از ما در کشورهای متبوع’ ایمنی و امنیتی می گوید:” بیانیه است.

سایبر مرکز گفت: همچنین به طور منظم سهام تهدید اطلاعات با بهداشت و درمان و پژوهش در بخش های استانی و منطقه ای دولت.

امروز در بیانیه CSE تاکید کرد که بسیاری از تهدید های مخرب فعالیت های آن دیده می شود در طول دوره بیماری همه گیر شده است و جنایی در طبیعت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de