یمن را جنگ باعث می شود زندگی یک مبارزه روزانه برای میلیون ها نفر از غیرنظامیان اما موجودات در این کشور نادیده گرفته شده باغ وحش شامل شیر و پلنگ و baboons همچنین چهره های آینده.

در کشور اصلی باغ وحش در صنعا پایتخت را تصرف کردند و در سال 2014 توسط ایران مورد حمایت سران شبه نظامیان که کنترل زیادی از شمال, یک مرد تخلیه یکی از ده مرده خر trucked در هر روز برای خوراک 31 ساکن شیرها.

شیر دروازه بان امین al-مجدی گفت: برخی از حیوانات از جمله چهار شیر که جان در سال 2017 در حال حاضر به مرگ گرسنگی.

“ما واردات گوشت از تمام استان های کشور, اما ما در حال مبارزه با این دلیل افزایش قیمت خر,” او گفت:.

“ما استفاده می شود به کشتار سه یا چهار الاغ برای شش شیرها در حال حاضر با 31 ما به کشتار 10 تا 12 الاغ.”

مثل بقیه کشور که در آن میلیون ها نفر شده اند هدایت می شود به آستانه قحطی پس از پنج سال جنگ در باغ وحش 1,159 حیوانات که شامل دو انقراض عربستان پلنگ در معرض خطر هستند.

در میان کسانی که مبارزه به نمایندگی از حیوانات است کیم-میشل Broderick, بنیانگذار یک دنیای بازیگران, حیوانات, نجات, که افزایش بودجه به نگه داشتن یمن وحش موجودات زنده است.

این کشور سه اصلی باغ وحش در یمن است که در شرایط بهتر از دیگران در شهرستانها از دعوت سازندگان یک سریال و اب او گفت: اما اضافه شده همه در وضعیت بدی هستند.

“مقامات دولتی هستند بی بضاعت به دلیل جنگ,” او گفت:. “حیوانات تغذیه یا به سختی تغذیه یا تغذیه نیست و در همه حال در مورد اب باغ وحش.”با کمک از هماهنگ کنندگان بر روی زمین های این سازمان در انجام عملیات نجات در سراسر یمن گفت: توزیع مواد غذایی اضطراری و آب را فراهم می کند و پایه دامپزشکی درمان به اسب و دیگر حیوانات مزرعه و دستگیر میشوند.

شیرها در صنعا باغ وحش نگاه نسبتا سالم در مقایسه با گربه های بزرگ در منطقه ای دیگر باغ وحش که در آن لاغر حیوانات بدستآمده خشم.

یک تیم بین المللی حفاظت از حیات وحش به تازگی پرواز به کشور سودان از خارطوم به بررسی چهار گرسنه و بیمار شیرها در باغ وحش که در آن یک شیر مرده در اوایل این ماه.

اما سانا مقامات باغ وحش گفت: آنها در حال مبارزه برای تغذیه حیوانات خود را با شایع تورم ساخت تجهیزات گران قیمت و تعداد بازدید کنندگان رو به کاهش پس از جنگ آغاز شد.

“ما در مواجهه با بسیاری از چالش ها” باغ وحش معاون محمد ابو Aoun به خبرگزاری فرانسه گفت. “ما تنها درآمد حاصل از بازدید کننده های فروش بلیط.”این باغ وحش در حال حاضر باعث می شود دو تا سه میلیون کاهش یافت ($3,300 به 5000 دلار) در هر ماه گفت: به اندازه کافی برای تغذیه حیوانات و پرداخت حقوق کارمند.

دهها هزار نفر از مردم که اکثر آنها را غیر نظامیان کشته شده اند و میلیون ها نفر آواره شده اند در این درگیری ها در یمن که سازمان ملل متحد می گوید که گریبانگیر جهان را بدترین بحران انسانی.

اما سانا باغ وحش یکی از معدود مکان هایی برای ارائه یک خروجی برای مردم گیر در سال از آسیاب جنگ است.

“باغ وحش این روزها تبدیل شده است تنها نفس از هوای تازه… ما فقط تخریب و جنگ و تجاوز گفت:” بازدید کننده توحید al-Thahbi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im