در بیانیه پنتاگون تکذیب ABC گزارش در اوایل CCP ویروس هوش

وزارت دفاع با صدور نادر انکار به یک ناشناس منابع رسانه ای گزارش که ادعا کرد که اطلاعات نظامی گفته می شود هشدار در مورد CCP ویروس همه گیر در اوایل ماه نوامبر سال گذشته است.

ABC News ذکر مقامات ناشناس در آوریل 8 به ادعا می کنند که مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI) منتشر شد گزارش در نوامبر سال 2019 که دقیق نگرانی در مورد یک پتانسیل شیوع. این NCMI با صدور بیانیه ای در پاسخ به این مقاله گفت: در این گزارش وجود ندارد.

“به عنوان یک ماده در تمرین مرکز ملی پزشکی اطلاعاتی اظهار نظر نمی کنم علنا در اطلاعات خاص مهم است. اما به نفع شفافیت در طول این زمان بحران بهداشت عمومی ما می تواند تایید کند که گزارش رسانه ها در مورد وجود/انتشار یک مرکز ملی پزشکی هوش Coronavirus مربوط به محصول/ارزیابی در نوامبر سال 2019 است درست نیست. چنین NCMI محصول وجود دارد” شین بعد مدیر NCMI در بیانیه ای گفت:.

وزارت دفاع رسمی اضافه شده است که “NCMI و آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع صرف زمان قابل توجهی بیش از 24 ساعت گذشته بررسی هر محصول ممکن است که می تواند شناسایی شده اند که مربوط به این موضوع پیدا کرده اند و هیچ گونه محصول است.”

ABC ذکر “دو نفر از مقامات آشنا با سند مطالب.” راه داستان به تصویر کشیده شده است نشان می دهد دو خبرنگاران با برخي قاعدههاي كلي نیست خود را بخواند اتهام گزارش. ABC نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

رسانه ها گزارش و پنتاگون انکار بالا بردن سوال در مورد چه چیزی و چه زمانی که آمریکا و جامعه اطلاعاتی آموخته از شیوع و زمانی که رئیس جمهور بود با همتایان اروپایی خود در مورد این موضوع. در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع یک سخنگوی کاخ سفید گفت: بار عصر که “این ABC گزارش شده است افشا و خنثی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 8 خواسته شد تا در مورد اتهام NCMI گزارش و زمانی که او یاد گرفته در مورد شیوع.

“من یاد گرفتم وقتی که من آغاز شده—زمانی که من یاد گرفتم در مورد گرانش آن را مدتی فقط قبل از بسته شدن این کشور به چین است. و هنگامی که ما بسته به پرواز در آمدن از چین و عناصر مختلف—و سپس همانطور که می دانید ما بسته تا به اروپا. بنابراین من نمی دانم دقیقا اما من می خواهم برای دیدن اطلاعات” رئیس جمهور گفت:.

مرکز ملی پزشکی هوش مستقر در فورت Detrick مریلند است و بخشی از آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع است که بخشی از وزارت دفاع است.

پرسید که آیا پنتاگون دریافت یک ارزیابی از NCMI در ماه نوامبر وزیر دفاع علامت Esper گفت: “من نمی توانم به یاد بیاورید.”

“اما ما باید بسیاری از افرادی که به تماشای این نزدیک است. ما برتر بیماری های عفونی موسسه تحقیقاتی در امریکا در ارتش ایالات متحده. بنابراین مردم ما که این مسائل به طور مستقیم تماشای این همه زمان” او افزود: صحبت در ظاهر در ABC “این هفته است.”

Esper گفت: او شناخته شده اند که اگر وجود جریان اطلاعات به شورای امنیت ملی و گفت که او آگاه از هر جلسه اتفاق می افتد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر به چین در ژانویه. 31 ده روز پس از ایالات متحده خود را تایید اولین مورد از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

سام Faddis سابق سیا, افسر عملیات گفت: Epoch Times که این ایده که بالاترین سطح از دولت ایالات متحده بارها و بارها هشدار داده در مورد یک بیماری همه گیر و “جمعی” آن را نادیده گرفته است “مسخره است.”

“که آنها علنا و می گویند چنین تحلیلی قطعه وجود دارد که بسیار شدید به دلیل روش عملیاتی استاندارد است که همیشه” ما نمی دیدگاهها برای چنین چیزهایی است.’ به طوری که به شما می دهد یک ایده است که آنها از خشم این در پنتاگون” Faddis گفت. “متاسفانه من فکر می کنم شما باید برای رسیدن به این نتیجه است که [جامعه اطلاعاتی] این از دست رفته.”

با توجه به Faddis و دیگر بازنشسته سازمان سیا, افسر اطلاعاتی ایالات متحده تلاش مجموعه در خارج از کشور رشد کرده اند محزون می خوانی ناکافی به عنوان اندازه بوروکراسی فدرال در واشنگتن است دارای عقاید.

“جامعه اطلاعاتی بیش از احتمال زیاد نمی شد جمع آوری HUMINT (هوش انسان) پزشکی هوش از منابع در ووهان و یا هر مکان در چین” بازنشسته سازمان سیا, افسر که خواست ناشناس بماند گفت: در یک پیام به بار عصر. “تقریبا تمام چین مجموعه انجام شده است در خارج از چین به دلیل آن است که بسیار سخت به انجام انسان عملیات اطلاعاتی در چین است.”

وزارت امور خارجه دارای یک کنسولگری در ووهان که می تواند در خدمت به عنوان یک نقطه جمع آوری برای محلی هوش. وزارت امور خارجه حساب رسمی توییتر ارسال اولین پیام در مورد ویروس در Jan. 21. وزارت امور خارجه نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de