پتچفستروم آفریقای جنوبی: هند موفق به رسیدن به یک احترام مجموع 177 پس از از دست دادن سریع درها در وسط اور در برابر بنگلادش در فینال U19 جام جهانی در Senwes پارک در اینجا در روز یکشنبه.

بنگلادش برنده بازی شیر یا خط و پرسید: هند به بت اول. درب بازکن Divyaansh Saxena (2) ساخته شده است که شکست نخورده و با همکاری Yashasvi Jaiswal در نیمه نهایی در برابر پاکستان شکست خورده برای قرار دادن بزرگ اجرا می شود در بیاد و scalped توسط Avishek داس در هفتمین بیش از.

Jaiswal و Tilak Verma ساخته چوگان دوم مشارکت 94-اجرا در سرعت آهسته. Tanzim حسن Sakib ارائه بسیار مورد نیاز دستیابی به موفقیت به بنگلادش به عنوان او را رد کرد و ورما در 38 اجرا می شود.

کاپیتان Priyam Garg موفق به ترک علامت خود را در رتبه بندی و scalped توسط Rakibul حسن پس از به ثمر فقط هفت اجرا می شود.

Dhruv Jurel پیوست Jaiswal در وسط و دو بخیه مختصری مشارکت 42-اجرا برای چوگان چهارم. دومی برداشت شد توسط Shoriful اسلام در بیش از 40 بعد از بازی بد گویی کردن از 88 اجرا می شود 121 توپ.

در همان بیش از Siddhesh Veer شد در مقابل درها و اخراج شد در یک اردک طلایی است. در 43 بیش از Jurel (22) گرفتار شد کوتاه از چین و اجرا توسط شمیم Hossain. پس از آن هند از دست داده و چهار ویکت در جانشینی سریع و همراه شد و در 177 در 47.2 اور.

بنگلادش bowlers دگرگون واقعا خوب به خصوص پیسرز به عنوان آنها مسجل هفت ویکت. Avishek دس مسجل سه ویکت در حالی که Shoriful اسلام و Tanzim حسن Sakib هر دو برداشت و دو ویکت هر.

بنگلادش خواهد شد و در حال حاضر نیاز 178 اجرا می شود در 50 اور برای بلند خود را قبل از ازدواج ICC U19 جام جهانی عنوان شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im