در بالقوه مرگ ضربه به Keystone XL pipeline بایدن می گوید او می خواهم لغو مجوز در صورت انتخاب

جو بایدن را لغو Keystone XL pipeline اگر او رئیس جمهور ایالات متحده در مبارزات انتخاباتی خود گفت: در یک پتانسیل ضربه مرگ برای تاخیر-گرفتار کانادا و امریکا نفت پروژه.

کارکنان خود را گفت: او را برداشت مجوز صادر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این بیانیه تاکید بایدن از مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد ماه از ابهام به عنوان بایدن به حال نمی پیوست دیگر نامزدهای دموکرات در حمایت به لغو مجوز.

سیاست مدیر بایدن به کمپین گفت: لغو Keystone XL شد تصمیم درست در سال 2015 زمانی که بایدن پس از آن معاون رئیس جمهور با حضور در کاخ سفید به رویداد پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما, لغو مجوز.

“این هنوز حق تصمیم گیری در حال حاضر. در واقع, آن را حتی بیشتر مهم امروز” گفت: Stef فلدمن در پاسخ به یک پرس و جو از CBC News پس از ایالات متحده, سایت سیاسی گزارش بایدن تصمیم.

“بایدن به شدت مخالف خط لوله کی استون در آخرین اجرایی, ایستاده در کنار رئیس جمهور اوباما و وزیر [امور خارجه جان کری به رد آن را در سال 2015 و با افتخار ایستاده در اتاق روزولت [کاخ سفید] دوباره به عنوان رئیس جمهور و متوقف کردن آن را برای خوب rescinding کیستون XL pipeline اجازه.”

پروژه بارها و بارها متوقف شده

کانادا صنعت نفت به مدت طولانی مشاهده شده است که خط لوله به عنوان وسیله ای برای کاهش تنگناها خفقان صادرات آلبرتا زمین قفل شده است و قیر به عنوان Keystone XL کمک خواهد کرد که انتقال حدود یک پنجم نفت کانادا می فرستد آمریکا هر روز.

اما این پروژه شده است بارها و بارها متوقف شده در طول دهه گذشته توسط یک سری از چالش است.

گروه های زیست محیطی هدفمند Keystone XL به عنوان یک راه کاهش کانادا cenovus تولید گازهای گلخانه ای و با موفقیت فشرده اوباما آن را رد. دادگاه های متعدد چالش ها نیز کاهش تلاش ها برای شروع ساخت و ساز.

در حال حاضر با ساختمان هنوز هم هنوز در جریان است و از حدود دو سال پروژه می توانید تکمیل شده تا پس از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است.

آنچه در این اطلاعیه از بایدن انتخاباتی سیگنال است که این پروژه می تواند غرفه به طور نامحدود اگر او برنده کاخ سفید است.

دیرین حریف از خط لوله جشن روز دوشنبه خبر داد. نبراسکا فعال جین Kleeb گفت: این می تواند ضربه نهایی برای Keystone XL.

“زمانی که بایدن برنده KXL به پایان رسید مرده در آب, سهام در-قلب مرده” Kleeb صندلی از نبراسکا دموکراتیک Pary گفت: در یک ایمیل به دوشنبه.

“بایدن فقط ارائه آخرین ناخن در KXL خط لوله تابوت.”

او آن را به نام یک تصمیم شجاعانه است که طرفه با مردم در برابر نفت.

در حالی که Kleeb به سازماندهی مخالفان به خط لوله آن نیز متعدد است حامیان: اکثر مالکان در این مسیر تا به حال امضا قرارداد اجازه می دهد آن را از طریق اموال خود را.

مقامات آمریکا در شهرستانهای استان در طول مسیر باید گفت: ساخت و ساز و دیگر خط لوله مربوط به درآمد را تقویت مالیاتی خود را پایه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de