در New Orleans دوستان پاسخ را به عنوان CCP ویروس ادعا می کند یک Zulu پادشاه

اگر او مرده بود در یک زمان عادی لری آرتور هموند شده اند که یک مراسم تشییع جنازه در خور یک Zulu پادشاه با بیش از یک هزار نفر از عزاداران در کلیسا و راهپیمایی در خط دوم رژه جشن تكیه نیواورلئان مردی Gras خانواده سلطنتی.

به جای آن تنها 10 نفر مجاز به سالن مراسم تشییع جنازه او بیوه عزادار از لحاظ اجتماعی فاصله صندلی در حالی که خانواده و دوستان شما تیره و تار برای شنیدن از طریق تلفن های همراه در حالت بلندگو. صدها نفر از صمیمی اعضای قرن رژه گروه و آفریقایی برادری بودند مانع از تجلیل یکی از رهبران خود را هفته پس از درگذشت او از COVID-19.

به نظر می رسید بی رحمانه چگونه این CCP (دیروز) ویروس است که احضار آنها به سوگواری بود و نگه داشتن آنها را از هم جدا. ماسک همسر و دخترش, عینک برای حفاظت خفه گریه خود را. هیچ کس می تواند یک لبخند; هیچ کس می تواند در آغوش بگیرید.

“فقط با داشتن 10 اعضای خانواده بود و پس از صدمه زدن به من چون ما چنین بزرگ خانواده دوست داشتنی” گفت: همسرش لیلیان هموند.

cell phone microphone
خواندن پخش از تلفن همراه از طریق یک میکروفون توسط یکی از بستگان که نمی تواند حضور در مراسم تشییع جنازه برای لری هموند که از CCP ویروس در نیواورلئان در مارس 22 سال 2020 است. (جرالد هربرت/عکس از آسوشیتدپرس)

اما بداهه انتگرال به جاز فرهنگ نیواورلئان و بداهه نوازی آنها انجام داد.

پس از مراسم تشییع جنازه نمرات از ماشین ها و کامیون ها گذشت هموند خانه به عنوان خانواده نشسته در صندلی خود را جلو چمن هنوز هم در لباس پوشیدن در مراسم تشییع جنازه خود را لباس. یک پلیس اسکورت رهبری صفوف.

Honking تکان دادن و تماس تلفنی به خانواده خود رانندگان و مسافران خود را نشان داد احترام و عشق برای 2007 پادشاه Zulu اجتماعی کمک و لذت بردن باشگاه بازنشسته پستی کارگر و نیروی هوایی کهنه که tutored, مربی و ارائه هدایای کریسمس از طریق امگا Psi Phi.

“من خیلی خوشحال شده بود. من شگفت زده شد. من هیجان زده بود و نه فقط هیجان زده اما برای هیجان زده لری چرا که خود را در صفوف آن کاروان بود و او را” لیلیان هاموند گفت.

زولو باشگاه با آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور شده است به خصوص سخت ضربه توسط این CCP ویروس که انسان هیچ ایمنی طبیعی. حداقل هشت نفر از آن 800 اعضای درگذشت COVID-19 با توجه به آن هیئت مدیره رئیس هیئت مدیره عضو شورای شهر جی H. بانک ها. آمریکایی های آفریقایی تبار نمایندگی بیش از 56 درصد از لوئیزیانا 1,670 CCP ویروس, مرگ و میر, دولت, عمومی, وزارت بهداشت و درمان گزارش شده در مارس 26.

لری Hammond, 70, درگذشت مارس 31. اگر نه برای همه گیر که تاخیر در تشییع جنازه او تا آوریل 22, او را دریافت کرده اند “گذشته پادشاه” افتخارات عظیم خط دوم مراسم تجلیل برگزار شده توسط Zulus و برادری برادران راهپیمایی در پشت تابوت خود را با برنج باند بازی dirges و سپس شکستن را به جاز دیکسیلند, جشن عروج او به آسمان.

Zulu-Funeral
لیلیان P. هموند (C) آرامش با نیکول هموند Crowden (R) و خواهر در قانون لوری آدامز (L) در تشییع جنازه او لری هموند که از CCP ویروس در نیواورلئان در مارس 22 سال 2020 است. (جرالد هربرت/عکس از آسوشیتدپرس)

“وجود دارد که هزاران نفر از مردم وجود دارد من می توانم بگویم که بدون صلاحیت” گفت: بانک ها که در لباس سفید و ترد برای صفوف چرا که او پادشاه Zulu در سال 2016. “این تشییع جنازه پادشاه. شما نمی توانید هر بالاتر از آن است.”

تنهایی از پراکنده funeral parlor به نظر می رسید دردناک در مقایسه ،

لیلیان هاموند دختر با پوشیدن ماسک های پارچه ای و محافظ دستکش آبی آغوش خود را به عنوان او گریستم. در کنار او باز کردن تابوت یک سه پایه خود را با مته سوراخ پرتره های خود را سفید پادشاه کت و شلوار. یکی دیگر از پرتره در منطقه انتظار با یک بطری ضد عفونی کننده دست و نشانه: “لطفا بهداشتی دست های خود را قبل از امضای کتاب مهمان.”

“من خیلی خوشحال هستم که لری را در یک مکان بهتر” لیلیان هاموند گفت. “من می خواهم برای گفتن به همه شما. ما نمی دانیم که چه خبر است با این coronavirus اما لطفا آن را جدی. و مطمئن شوید که هر روز که به شما می گویند چیزی در مورد خداوند و برکت خانواده خود را.”

آن را بسیار گرمتر تنظیم در حیاط جلویی که بعد از ظهر که خود نوه, Kailyn هموند Gouch پیوست, لیلیان, دخترش نیکول و لوری آدامز. مردم در اتومبیل ها و کامیون ها نورد به آرامی برای حدود 15 دقیقه با تکان دادن تلفن کردن و نگه داشتن دست ساز نشانه ها و خاطرات.

هاموند گفت که او به رسمیت شناخته شده مردم از Zulu, برادری, محله, مدرسه که در آن شوهرش tutored دانش آموزان برای آزمون های استاندارد و خارج از منطقه نیواورلئان. به عنوان آخرین ماشین سوار گذشته خانواده تحسین.

بری هاموند گفت: برادر او یک دهنده که دیدم ارزش کمک کردن به دیگران و آوردن مردم با هم. او امیدوار است آمریکایی ها را به مشابه نتیجه گیری از این بیماری همه گیر نشان داده است که همه ما انسان ها برای اولین بار میخواهد با نژاد و یا سیاست است.

“ما همه در این با هم. تاج ثابت کرده است این است,” او گفت:. “دعای من این است که ویروس باعث می شود ما را به دوباره به عنوان یک کشور است.”

توسط جرالد هربرت و جانت McConnaughey

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im