در نیمه شب جلسه دادگاه می پرسد پلیس دهلی برای اطمینان از سریع درمان زخمی

در یک نیمه شب جلسه دادگاه عالی دهلی کارگردانی پلیس برای اطمینان از عبور امن به دولت بیمارستان ها و اورژانس درمان برای کسانی که زخمی در خشونت فوران در شمال شرقی دهلی نو بیش از اصلاح قانون تابعیت.

دادگاه برگزار می شود جلسه ویژه ای آغاز شده است که در 12:30 صبح در محل اقامت دادگستری S Muralidhar پس از دریافت یک تماس از یک مدافع توضیح شرایط وخیم که در آن قربانیان قادر به حذف از یک بیمارستان کوچک به GTB بیمارستان.

یک نیمکت از قضات S Muralidhar و Anup J Bhambhani به کارگردانی پلیس دهلی برای اطمینان از امن عبور از قربانیان مجروح با استقرار تمام منابع در آن فرمان و قدرت این منظور و همچنین به مطمئن شوید که آنها دریافت فوری اضطراری, درمان اگر نه در گورو Teg بهادر در بیمارستان و سپس در Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان (LNJP) یا مولانا آزاد و یا هر گونه دیگر بیمارستان.

نیمکت نیز نامیده می شود به صورت یک گزارش وضعیت انطباق از جمله اطلاعات در مورد قربانیان مجروح و درمان ارائه شده به آنها و توجه به شنیده خواهد شد در طول روز در 2:15 pm.

آن گفت: منظور ابلاغ به پزشکی superintendents از GTB و LNJP بیمارستان.

فوری شنوایی انجام شد پس از مدافع Suroor فرمانده به نام قاضی و به دنبال سفارشات فوری برای عبور امن از آمبولانس برای مجروح شدند.

پلیس دهلی و دولت نشان داده شد از طریق اضافی ایستاده مشاور Sanjoy Ghose.

در طول جلسه نیمکت صحبت کرد بیش از تلفن به دکتر Anwar Al-hind بیمارستان جدید Mustafabad که به دادگاه گفت که وجود دو بدن و 22 مجروح در افراد وجود دارد و او در تلاش بود به دنبال پلیس کمک پس از 4 ساعت در روز سه شنبه بدون موفقیت است.

سپس دادگاه به کارگردانی مقامات ارشد به رسیدن به بیمارستان فورا پس از آن آنها شروع روند تخلیه زخمی ها به نزدیکترین بیمارستان است.

همچنین گفت: به این منظور آورده شود به دانش از دهلی کمیسر پلیس.

خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرقی دهلی ادعا کرد حداقل 18 زندگی تا چهارشنبه.

در روز سه شنبه تشدید خشونت در شرق دهلی نو به عنوان پلیس در تلاش برای بررسی تظاهر کنندگان که زد amok در خیابان سوزاندن و غارت مغازه ها pelting سنگ و خرمن کوبی مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im