در ایالات متحده مارک های سفید supremacists خارجی به عنوان تروریست

RUSSIAN IMPERIAL MOVEMENT. A picture taken on February 28, 2015, shows a member of the 'Russian Imperial Movement'€, a nationalist group in Russia, walking close to a banner reading 'God. Tsar. Nation. We are Russians, God with us' at a training base in Saint-Petersburg. File photo by Olga Maltseva/AFP

امپراتوری روسیه جنبش است. یک عکس گرفته شده در فوریه 28, 2015 نشان می دهد یک عضو روس امپریالیستی جنبش’€ â های ملی گروه در روسیه, پیاده روی نزدیک به یک بنر خواندن ” خدا. تزار. ملت. ما روس ها خدا با ما ” در یک پایگاه آموزشی در سنت پترزبورگ. فایل عکس اولگا Maltseva/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – ایالات متحده در روز دوشنبه 6 آوریل مارک یک راست گروه به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی اولین بار آن را هدف قرار داده است سفید supremacists با ابزار به طور منظم استفاده می شود در برابر گروه های جهادی.

وزارت امور خارجه آمریکا گفت که روسیه امپریالیستی حرکت اجرا می شود و دو شبه نظامی اردوگاه های آموزشی در سنت پترزبورگ و کشیده در نئو نازی ها از سراسر جهان غرب است.

“این اولین بار است که ایالات متحده تا کنون تعیین شده سفید supremacist تروریست ها نشان میدهد که چگونه به طور جدی این دولت طول می کشد تهدید” گفت: Nathan فروش وزارت امور خارجه هماهنگ کننده مبارزه با تروریسم.

روسیه امپریالیستی جنبش و 3 از رهبران آن بودند در لیست سیاه به ویژه تعیین شده جهانی تروریست ها به این معنی است که آنها نمی خواهد اعتراف به ایالات متحده و هر که ما دارایی های آنها مسدود خواهد شد.

فروش گفت که ایالات متحده نگران افزایش در supremacist خشونت در سراسر جهان از جمله حمله به مسلمانان در کرایستچرچ نیوزیلند و در برابر اسپانیایی ها در, El Paso, Texas.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و گسترده انتقاد خود را بی چون و چرا درمان سفید supremacists و نیز شعارهای که demonizes غیر سفید مهاجران به عنوان جنایتکاران.

معروف ترین تهمت گفت که نئو نازی ها که در سال 2017 مارس در Charlottesville, Virginia, تفویض به خشونت شامل “بسیار خوب مردم است.”

فروش اصرار داشت که دولت بود و هدف قرار دادن سفید supremacists.

او گفت که تعیین شده بود ممکن است با یک سفارش با مغلوب ساختن پیشی جستن است که اجازه می دهد تا تعیین تروریست ها بر مبنای آموزش خود را نه لزوما مشارکت در خشونت است.

اما او گفت که دو افراط گرایان از سوئد شناخته شده برای آن سخاوت نسبت به پناهندگان سفر در ماه آگوست 2016 به سنت پترزبورگ به انجام 11 روز شبه نظامی آموزش.

آنها بازگشت به سوئد و انجام یک سری از حملات از جمله بمب گذاری در خارج از مهاجر مرکز در گوتنبرگ که به شدت مجروح و یک نفر, وزارت امور خارجه گفت:.

“این گروه خون بی گناه در دست خود” فروش گفت.

“امروز نامگذاریهای ارسال یک پیام بی تردید است که ایالات متحده نمی خواهد دریغ از ما تحریم مقامات به شدت و ما در حال آماده به هدف قرار دادن هر خارجی گروه تروریستی صرف نظر از ایدئولوژی است که تهدید شهروندان ما منافع ما در خارج از کشور و یا متحدان ما,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im