در یک تقسیم امریکا استیضاح ممکن است کمتر نادر

SCRAPS. A torn sign lies on the ground after a "Keep America Great" campaign rally for President Donald Trump at BancorpSouth Arena on November 1, 2019 in Tupelo, Mississippi. Photo by Brandon Dill/Getty Images/AFP

فرستادن اسکرپ. پاره نشانه دروغ بر روی زمین پس از “نگه داشتن امریکا بزرگ” تجمع مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BancorpSouth آرنا در تاریخ 1 نوامبر سال 2019 در توپلو, می سی سی پی. Photo by Brandon شوید/گتی ایماژ/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – در بیش از 230 سال از تاریخ ایالات متحده تنها 3 رئیس جمهور باید رنج و تحقیر یک استیضاح محاکمه.

در عین حال نادر و دراماتیک روش در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نرمال برخی از قانون اساسی دانشمندان نگران در یک روند است که به نظر می رسد بعید است معکوس شود.

استیضاح ارائه شده توسط قانون اساسی ایالات متحده به عنوان وسیله ای برای حذف یک رئیس جمهور را به جرم “خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه.”

تنها اندرو جانسون در سال 1868 بیل کلینتون در سال 1998 و در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده اند چشم انداز حذف شدن از اتاق توسط سنا.

قانون اساسی مجموعه نوار بالا برای تحریم که رسید در حالیکه در دو مورد: حمایت از 67 از 100 سناتور.

تهمت تبرئه شد تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب پنج شنبه, فوریه 5 از هر دو اتهام او مواجه سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

اما در حالی که استیضاح شده است عصر-تعریف رویداد محاکمه و سوالات اخیرا ضخیم و سریع آینده در نظر تاریخی.

جانسون استیضاح آمد نزدیک به یک قرن پس از این کشور تاسیس و یک قرن و یا پس از گذشت قبل از ریچارد نیکسون در سال 1974 استعفا برای جلوگیری از حذف خود را در رسوایی واترگیت.

اما تنها 25 سال بیشتر رفت و قبل از کلینتون در سال 1999 سنا محاکمه و اخیرا تهدید به استیضاح شد, ناموفق علیه جورج دبلیو بوش بر حمله به عراق.

حتی باراک اوباما هدف قرار داده بود در جای shakier زمینه مانند غلط ادعا می کنند که او در آن متولد شد در خارج از ایالات متحده است.

‘روند نگران کننده’

“مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح است کمتر از یک لحظه تاریخی از ادامه یک روند نگران کننده” مایکل گوردون از یک عضو سابق دولت کلینتون نوشت: روی خودی کسب و کار وب سایت است.

“با توجه به افزایش بخش در کشور ما…این احتمال وجود دارد که استیضاح به زودی تبدیل به نرمال,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ترجیح داده به ساکن نه در جزئیات اتهامات روبرو جمهوری خواه رئیس جمهور – که او داوطلب خدمت سربازی خارجی متحد اوکراین برای کمک به او را به تقلب در سال 2020 انتخابات و پس از آن تحت پوشش طرح.

به جای آنها اظهار داشت که حتی اگر این حقایق ثابت شد آنها را توجیه نمی مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر.

“نوار برای استیضاح نمی توان این مجموعه کم” استدلال جی Sekulow تهمت را منجر شود در خارج از وکیل در دادگاه. او گفت که خواهد “تاثیر عملکرد ما در قانون اساسی جمهوری اسلامی و چارچوب است که قانون اساسی برای نسل.”

اعضای یک اقلیت حزب افزود: حزب جمهوری خواه و سناتور رند پل به سادگی می تواند با استفاده از استیضاح “به عنوان یک سلاح برای خلاص شدن از یک رئیس جمهور آنها به سادگی نمی خواهم.”

تعدادی از جمهوری خواهان باید آن را انجام داد نشان می دهد که آنها پذیرفته محکم واقعیت الگوی ارائه شده توسط حزب دموکرات به رهبری ،

دموکرات ها در ضمن معتقد است که این مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر شد روشن ترین است که این کشور تا به حال دیده بود.

یک تقسیم امریکا

James Thurber, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن گفت که او شک و تردید از مفهوم استیضاح به عنوان یک سلاح.

“شکی نیست که امریکا شده است قطبی قطبی است و ادامه خواهد داد به قطبی به دلیل انواع مختلفی از پدیده نه دست کم از آن است که ما باید این املاک شهری-روستایی تقسیم” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

اما استیضاح است “چنین جدی چیزی است که مردم نمی خواهید برای رفتن از طریق آن دوباره,” او گفت:. “وجود خواهد داشت مکانیسم های دیگر به رقابت بین احزاب است.”

استیضاح می تواند هم در برابر کسانی که آن ببرند. خواهان پرداخت قیمت در پای صندوقهای رای نوامبر پس از سنا تبرئه کلینتون از اتهامات ناشی از ارتباط با کارآموز کاخ سفید Monica Lewinsky.

زمان قرض می تواند چشم انداز و بسیاری از مورخان معتقدند در حال حاضر که آسیب به جمهوری خواهان بود و کوتاه مدت در حالی که لکه بر کلینتون شخصیت آسیب دیده گور را در کاخ سفید اجرا در برابر بوش در سال 2000.

در مغلوب ساختن پیشی جستن را مورد نظر سنجی هم مخلوط می شوند. نمی توان آن را روشن تا نوامبر 3 انتخابات چه عامل یا مخالف – استیضاح ممکن است در رای دهندگان ذهن.

‘مراقب باشید’

برای Thurber, آینده از استیضاح تا حد زیادی بستگی به نگرش چند بعدی رئیس جمهور که ممکن است impelled فعلی استیضاح درام به “مراقب باشید در مورد چگونه آنها صحبت می کنند و چگونه آنها عمل می کنند از این رئیس جمهور.”

یکی دیگر از دانشمند علوم سیاسی خوانده شده را علامت Rozell از دانشگاه جرج میسون در نزدیکی واشنگتن گفت: کاهش بار برای استیضاح ممکن است هیچ چیز بد است.

بازتاب Thurber, او گفت:, آن می تواند رئیس جمهور آینده انگیزه اضافه شده به “کار در داخل مرزهای مشروع خود در قانون اساسی قدرت است.”

“آنها باید به دنبال بیش از شانه خود را و بدانم که هر روز ‘چگونه این نگاه در صفحه اول روزنامه فردا؟'” او گفت:.

“”چگونه خواهد کنگره واکنش نشان می دهند به این ؟ خواهد این مقاومت در برابر یک چالش در شعبه قضایی?'”

اگر تهمت است و انتخاب مجدد او به نظر می رسد بعید است به تغییر رویکرد خود را به حکومت Thurber استدلال می کند.

در واقع اگر دموکرات ها حفظ کنترل مجلس نمایندگان در پاییز می گوید Thurber “من می توانید ببینید این خانه به جلو رفتن با یکی دیگر از استیضاح.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im