BORDER CONTROL. Bureau of Immigration personnel are the country's frontlines in securing its borders. File photo by Jae Maryanol/Rappler

کنترل مرزی است. اداره مهاجرت پرسنل این کشور مقدم در تامین امنیت مرزهای خود است. فایل عکس جائه Maryanol/Rappler

مانیل فیلیپین – اداره مهاجرت (BI) را decongest آن بازداشتگاه که بازداشت اتباع خارجی مظنون به جرم و جنایت پس از رمان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در شهرستان کزون زندان است.

“بی کمیسر Jaime Morente دستور داده است تا اداره حقوقی تقسیم و دیگر نگران دفاتر برای سرعت بخشیدن به حل و فصل موارد اخراج در برابر خارجی ها در حال حاضر در بازداشت بی سرپرست مرکز (BIWF) در اردوگاه Bagong Diwa, Bicutan,” بی در بیانیه ای گفت: ارسال به خبرنگاران در روز یکشنبه, مارس 22.

با توجه به معرف داده BIWF در حال حاضر در بازداشت 418 مردم اما این ظرفیت برای تنها 140 ساخت آن زندانیان و پرسنل در معرض سریع گسترش بیماری احتمالا حتی COVID-19. (بخوانید: ‘Takot na takot کامی’: در حالی که دولت اصطبل coronavirus می شکند به PH زندان)

“ما نمی خواهیم COVID-19 انتقال اتفاق می افتد در مرکز” Morente گفت. “ما کار خواهد کرد دو بار به اخراج بیگانگان به خصوص برای بخش در نظر گرفته است که خطرات بهداشتی,” او اضافه شده است.

چگونه آن را باید انجام شود ؟ Morente گفت که بی است و با توجه به اعطای وثیقه و آزادی از طریق تعهد برای خارجی ها که نمی توان به تبعید و در عین حال با توجه به دستور دادگاه. این اجازه می دهد آنها را به ترک زندان اما هنوز در فیلیپین زمانی که آنها نیاز به حضور در دادگاه خود موارد هنگامی که مستند اقدامات آرام هستند.

بی با صدور نامه کارگردانی اداره حقوقی افسران به انجام موجودی از تمام موارد اخراج و ارائه مناسب توصیه می شود قطعنامه به هیئت کمیسیون.

Morente نیز به دستور اداره اخراج واحد برای تسریع در اجرای همه اخراج سفارشات صادر شده توسط هیئت مدیره و امن لازم گواهی عدم سوء پیشینه نیاز برای تسهیل خروج آنها از کشور است.

این دفتر تا کنون شناسایی شده 3 زنان باردار که در معرض خطر بازداشت شدگان است. دو تن از آنان در حال حاضر با قید وثیقه آزاد شد در حالی که یکی در حال حاضر تبعید شده. (بخوانید: Coronavirus: که بیشتر در معرض خطر مرگ؟)

اقدامات پیشگیری: این BIWF قرار داده شده در مستند و ملاقاتها شده اند به حالت تعلیق درآمد. فیلیپین پولیس ملی نیز شنود گذاشته شده است به کمک در تامین تاسیسات.

همه بازداشت شدگان گفته شد به طور منظم حمام و مجاز به ورود امکانات مشترک بدون به درستی تمیز کردن خود را مطابق با, وزارت بهداشت دستورالعمل. امکانات و وسایل نقلیه وارد شده است ضد عفونی.

بی همچنین گفته است که در ارتباط مستمر با سفارتخانه های بازداشت شدگان است.

همانطور که از شنبه, فیلیپین ثبت کرده است و در مجموع 6,559 COVID-19 موارد از جمله 654 بهبود و 437 مرگ و میر. تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان پیشی گرفته است 2.4 میلیون در حالی که بیش از 170,000 مردم اند و در سراسر 193 کشور و سرزمین. – با یک گزارش از Agence France-Presse/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de