اداره مهاجرت درخواست برای ماسک و دستکش برای کارکنان

SCREENING. Airport personnel check the temperature of a passenger at the departure area of the Ninoy Aquino International Airport on February 23, 2020. Photo by Romeo Gacad/AFP

غربالگری. فرودگاه پرسنل بررسی درجه حرارت از یک مسافر در خروج منطقه از Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی در فوریه 23 سال 2020 است. عکس رومئو Gacad/AFP

مانیل فیلیپین – اداره مهاجرت (BI) در یکشنبه, مارس 22 درخواست کمک برای پرسنل خود را در صورت از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

مهاجرت کمیسر Jaime Morente گفت: اداره کارکنان نیاز به کمک های مالی از ماسک و دستکش و الکل و اضافه کرد که این منابع حیاتی برای پرسنل خط مقدم منینگ فرودگاه ها و بنادر سراسر فیلیپین.

به Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی به تنهایی حداقل 800 پرسنل که هر یک نیاز به دو ماسک در هر روز.

در حالی که آنها با دریافت کمک های مالی این منابع در حال حاضر به آرامی کاهش.

“ما به منابع ماسک الکل و دیگر PPEs (personal protective equipment) اما ما صادقانه به پیدا کردن آن سخت به تهیه این عنوان وجود دارد در سراسر جهان کمبود عرضه” Morente گفت.

عدالت معاون Markk Perete گفته است: “هماهنگی با تولید کنندگان شامل دو اولویت تحویل هنگامی که منابع در دسترس است.

حتی سلامت کارگران که از جمله آسیب پذیر ترین در حال تجربه یک کمبود PPE و دیگر تجهیزات پزشکی. (بخوانید: چگونه برای کمک به بهداشت و درمان کارگران frontliners در طول coronavirus همه گیر)

پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان ابراز ترس و عدم اطمینان در مورد ایمنی خود را. مهاجرت پرسنل متفاوت هستند.

دو پورت عملیات رئیس بخش Grifton مدینه گفت: برخی از این اداره در خط مقدم پرسنل نگرانی آنها ممکن است آلوده و اضافه کرد که این قابل فهم است که آنها هستند که در تعامل با ورود مسافران است.

“مردان ما باید متوسل به استفاده از موقت یا مجدد ماسک صورت برای محافظت از خود,” او گفت:.

یکشنبه, فیلیپین ثبت 380 coronavirus موارد با 25 کشته و 17 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im