هشدار صندوق بین المللی پول همه گیر مجموعه برای خنثیسازی دهه پیشرفت در آفریقا

BUSINESS HIT HARD. Sparse visitors walk at the marina of the V&A Waterfront in Cape Town, South Africa, on June 15, 2020. Photo by Marco Longari/AFP

کسب و کار ضربه سخت است. پراکنده بازدید کنندگان پیاده روی در مارینا V&A اسکله در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی در 15 ژوئن سال 2020 است. عکس مارکو Longari/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – coronavirus همه گیر می تواند مجموعه درآمد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا توسط یک دهه به عنوان ضعیف قیمت نفت, گردشگری وقفه و کسب و کار مستندات کوچک شدن اقتصاد منطقه 3.2 درصد در سال 2020 یک صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: در روز دوشنبه, ژوئن 29.

فعالیت انتظار می رود که به بهبود می یابند در 2021 اما کشورهای اول باید از طریق یک سال است که در آن بسیاری از را ببینید ولرم رشد در بهترین حالت در حالی که کسانی که با تکیه بر کالاها و یا گردشگری شدید رنج می برند کاهش می یابد.

“آن نگران کننده است, تصویر واقعا از نظر چشم انداز اقتصادی و واقعا نشان دهنده ادامه ضعف اقتصادی جهانی محیط زیست که در کشورهای منطقه صورت آفریقا” مدیر صندوق بین المللی پول Abebe Aemro Selassie گفت: Agence France-Presse.

این قاره است دست و پنجه نرم کردن با بیش از 383,000 موارد از coronavirus با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

صندوق بین المللی پول در روز دوشنبه منتشر شده خود را به روز رسانی چشم انداز برای کشورهای جنوب صحرای آفریقا نشان از رکود تنظیم شده است به علت افت واقعی سرانه درآمد به اندازه 15% در همه اما دو کشور به معنای این منطقه به طور کلی رنج می برند کاهش 7 درصد را به جایی که آن را از یک دهه پیش.

با قیمت نفت پایین در سطح جهانی نفت خام صادر خواهد شد به شدت ضربه. نیجریه انتظار می رود که به کوچک شدن با 5.4 درصد و آنگولا 4 درصد آن 5 سال متوالی از انقباض اقتصادی.

پرواز ممنوع و نگرانی های بهداشتی ميانگين کمتر گردشگران و صندوق بین المللی پول انتظار دارد سیشل به کوچک شدن با 13.8 درصد در سال 2020 و موریس توسط 12.2%.

حتی متنوع اقتصاد رنج می برند. اتیوپی تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به رشد فقط 1.9 درصد در سال مالی 2020 و سپس “غرفه به طور کامل” سال بعد صندوق بین المللی پول گفت.

آفریقای جنوبی این قاره را صنعتی ترین اقتصاد – که همچنین دارای بیشترین تعداد ثبت coronavirus عفونت – خواهد قرارداد 8 درصد در سال 2020 با توجه به مستندات اعمال شده برای جلوگیری از این ویروس در معرض خطر Abebe گفت: کشور در سراسر این قاره صورت می شود.

“متاسفانه در این منطقه باقی مانده است هنوز هم در نمایی جانبی از چگونه این بیماری همه گیر است که در اکثریت قریب به اتفاق کشورهای,” او گفت:.

“غایب هوشیاری وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی توانیم انتظار همان نوع دینامیک است که ما دیده ایم در جای دیگر از نظر این بیماری همه گیر.”

ترس از سرریز

واشنگتن-بر اساس بحران وام دهنده منتقل شده به سرعت به رول از برنامه های حمایتی برای کمک به آفریقایی اقتصاد آب و هوا رکود با کمک جمعا به 10 میلیارد دلار بیش از دو ماه گذشته یا بیشتر و بیشتر می شود اعلام کرد Abebe گفت.

آفریقا نیز می ایستد برای بهره مندی از بدهی به توافق در ماه آوریل توسط گروه G20 به نمایندگی از بزرگترین اقتصادهای.

وجود دارد “قوی تمایل به ارائه” امداد و حدود 25 کشورها اعمال می شود هر چند هنوز جزئیات مورد بحث با برخی از طلبکاران Abebe گفت.

جهان در فقیرترین قاره است که انتظار می رود به دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 با رشد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا از 3.4% فرض مستندات را کاسته و همه گیر می کند به طور قابل توجهی بدتر با موج دوم از عفونت.

اما با توجه به آزمایشی طبیعت “فاز یک” معامله تجاری بین ایالات متحده و چین و واشنگتن را تهدید جدید مالیات بر کالاهای اروپایی در میان تجارت دشمنی Abebe هشدار داد که تنش گسترده تر تهدید می تواند آفریقا را بازیابی.

“تنش در محیط ژئوپلتیک, یکی, که منجر به عوارض جانبی تجارت نتایج, رشد, نتایج, نتایج اقتصادی نیز برخی از سرريز در منطقه است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *