صندوق بین المللی پول: غنی از نفت خلیج فارس کشورهای عربی ممکن است صرف جویی در 15 سال

دبی, امارات متحده عربی (AP) — انرژی-غنی خلیج عربی متحده می تواند از طریق سوزاندن تمام پس انداز خود را در 15 سال آینده به نگرانی در مورد تغییر آب و هوا و عرضه از رقبای جدید تعدیل قیمت نفت صندوق بین المللی پول هشدار داد در پنجشنبه مشاوره ملل برای مهار هزینه های خود را.

استارک زنگ از صندوق بین المللی پول می آید به عنوان کشور جزیره از بحرین مواجه defaulting در وام در سال 2018 و دریافت 10 میلیارد دلار کمک مالی از همسایگان خود است. آن بدهی های عمومی است که 93 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

اما حتی نفت کرگدن عربستان سعودی و رزرو-سنگین کویت صورت همان پتانسیل مشکلات اقتصادی مقابله با شورای همکاری خلیج فارس از شش کشور که همچنین شامل, عمان, قطر و امارات متحده عربی, صندوق بین المللی پول هشدار داد.

“با ادامه بهبود در صرفه جویی در انرژی فن آوری های اتخاذ از منابع تجدید پذیر انرژی و قوی تر سیاست پاسخ به تغییرات آب و هوایی جهان تقاضا برای نفت است که انتظار می رود به رشد آهسته تر و در نهایت شروع به کاهش در دو دهه آینده” صندوق بین المللی پول در گزارش خود. “اگر این انتظارات تحقق آنها را تغییر شکل چشم انداز اقتصادی از بسیاری از نفت کشورهای صادرکننده از جمله کسانی که در شورای همکاری خلیج فارس.”

تولید نفت در شورای همکاری خلیج فارس نشان دهنده 20 درصد از عرضۀ جهانی. در حالی که هزینه استخراج باقی مانده فوق العاده پایین به خصوص خشکی در عربستان سعودی جدید تولید شیل در ایالات متحده است و به چالش کشیدن خود را نگه جهانی قیمت نفت است.

در حالی که شورای همکاری خلیج فارس سازمان ملل تا حد زیادی رشد ذخایر خود را از سال 1997 تا سال 2007 آنها شروع به صرف سرعت در این دهه است که به دنبال به سر کردن مخالفان در میان 2011 بهار عربی شد. قیمت نفت در همین حال سقوط به 30 دلار در هر بشکه در ماه ژانویه 2016.

تبلیغات

در حالی که قیمت بعد از بازگشت آنها باقی می ماند بسیار پایین تر از اوج یک بار رسیده از 120 دلار در هر بشکه رسید. مداوم شیوع کروناویروس در چین دیده می شود ده ها هزار پرواز لغو کشیدن پایین معیار قیمت نفت خام برنت به بالای 50 دلار در هر بشکه رسید.

فرض کنید قیمت حدود 55 دلار در هر بشکه هشدار صندوق بین المللی پول خلیج فارس “می تواند اگزوز آن ثروت مالی در 15 سال آینده.”

“منطقه جمع خالص ثروت مالی حدود 2 تریلیون دلار در حال حاضر به نوبه خود منفی توسط 2034 به عنوان منطقه می شود یک شبکه گیرنده” از آن گفت.

در نهایت حتی با قیمت های بالاتر خلیج فارس را از ذخایر خود را صرف صندوق بین المللی پول گفت. پولی بدن توصیه می شود سریع تر و تنوع به دور از اقتصاد مبتنی بر تجدید فشار برای صرفه جویی در پول و “اصلاح منطقه بزرگ مدنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de