هیئت صندوق بین المللی پول ظریف در لبنان بحران اقتصادی

بیروت (AP) — هیئتی از صندوق بین المللی پول در لبنان بود در روز پنج شنبه به ارزیابی آنچه مورد نیاز است برای نجات مذاکرات دو کشور در حال فرو ریختن اقتصاد است.

صندوق بین المللی پول تیم اول مذاکرات در صبح با نخست وزیر حسن دیاب, که پس از جلسه رهبری به کاخ ریاست جمهوری برای یک کابینه جلسه. صندوق بین المللی پول هیئت ماند در مقر دولت برای مذاکره با Diab مشاوران و چپ پس از آن بدون صحبت کردن با روزنامه نگاران.

این جلسات می آیند نگرانی است که لبنان ممکن است به طور پیش فرض برای اولین بار در پرداخت با توجه یوروباندز.

در اوایل این هفته سخنگوی صندوق بین المللی پول جری رایس گفت که این تیم می خواهد گوش دادن به لبنان مقامات دیدگاه در چگونه آنها طرح به صورت اقتصادی کشور مشکلات سهام های اخیر تحولات اقتصاد کلان و ارائه گسترده مشاوره فنی در سیاست برای مقابله با چالش های اقتصاد کلان رو به اقتصاد است.

“لبنان است درخواست کمک مالی از صندوق بین المللی پول” برنج گفت.

لبنان وزیر دارایی قاضی Wazni گفت: در دیدگاه منتشر شده توسط دفتر او که هیئت صندوق بین المللی پول خواهد شد بحث در مورد آنچه که مشاوره می تواند در مورد یک طرح نجات که مقامات در حال آماده سازی برای کشور است.

تبلیغات

لبنان شده است رنج می برند از آهسته رشد نرخ بالای بیکاری و فساد گسترده است که در سراسر کشور راه اندازی تظاهرات در برابر نخبگان سیاسی از اواسط ماه اکتبر.

این کشور عرب است که عبور از آن بدترین بحران مالی و اقتصادی پس از پایان 1975-90 جنگ داخلی. ارز محلی دهکدهای از دست داد نزدیک به 60 درصد از ارزش خود را در بازار سیاه است. لبنان نیز بدهی های عظیم ایستاده در $87 میلیارد — 150 درصد بیشتر از تولید ناخالص داخلی این کشور.

رئیس انجمن بانک های لبنان سلیم Sfeir ملاقات دیاب در روز چهارشنبه به بحث یوروباندز که به علت در سال 2020 و به ارزش $2.5 میلیارد دلار است.

اول به مادر هستند یوروباندز به ارزش $1.2 میلیارد دلار است که در مارس 9. لبنان و مقامات شده است بحث در مورد اینکه آیا به پرداخت در زمان — به عنوان آنها همیشه در گذشته انجام داده و یا به طور پیش فرض.

همچنین چهارشنبه مجلس Nabih Berri, به نقل از یک عضو پارلمان عنوان کرد و گفت که “تجدید ساختار بدهی است بهترین راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im