SOUTH KOREA. Market workers wearing protective gear spray disinfectant at a market in the southeastern city of Daegu on February 23, 2020. File photo by Yonhap/AFP

کره جنوبی. بازار کارگران پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در یک بازار در جنوب شرقی شهر دائگو در فوریه 23 سال 2020 است. فایل عکس Yonhap/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به نام دولت ها در سراسر جهان دوشنبه, مارس 9 برای پیوستن به نیروهای و رول تهاجمی مالی برای پشتیبانی از coronavirus آلوده به اقتصاد جهانی از جمله مراحل را برای کمک به کارگران و کسب و کار به طور مستقیم.

اما در حالی که چندین کشور گامهای برای کوسن ضربه به اقتصاد خود و افزایش اعتماد به نفس از جمله ایالات متحده شده است وجود دارد کمی قابل رویت هماهنگی میان سیاستگذاران مانند وجود دارد در ارتفاع 2008 بحران مالی جهانی.

افزایش نگرانی در مورد اقتصاد جهانی شده است منعکس در ادامه سقوط بازارهای سهام جهانی با تریلیون ها در ارزش از بین برود در هفته های اخیر.

با توجه به “حاد شوک” ناشی از اقتصاد مصرف کنندگان و کسب و کار اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath گفت: “سیاستگذاران نیاز به پیاده سازی قابل توجهی هدفمند پولی و مالی بازار اقدامات برای کمک به خانواده ها و کسب و کار.”

که شامل “نقدی, نقل و انتقالات دستمزد یارانه ها و کاهش مالیات” و همچنین کاهش نرخ بهره و بازار مالی پشتیبانی توسط بانک های مرکزی.

با توجه به روابط بین, اقتصاد جهانی “استدلال برای هماهنگ بین المللی پاسخ روشن است,” او گفت: در یک پست وبلاگ.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر هشدار داد که تاثیر COVID-19 شیوع را آهسته رشد در اقتصاد جهانی به زیر 2.9% پست شده در سال گذشته است.

رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva در هفته گذشته گفت: این بیماری همه گیر “است و دیگر یک منطقه ای مسئله آن است که یک مشکل جهانی خواستار واکنش جهانی.”

این ویروس به توقیف کارخانجات مختل سفر به تعویق افتاد کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی و آلوده بیش از 110,000 مردم در سراسر جهان است. بیش از 3,800 مردم بوده اند و عمدتا در چین و مرگ و میر تسریع در کشورهای دیگر.

Gopinath گفت: این تاثیر در کاهش تولید هدف قرار دادن شرکت ها در سراسر جهان است که بستگی به قطعات از چین به عنوان مصرف از آنجا که مردم تمایلی به بیرون بروید و صرف پول است.

هماهنگی های بین المللی

برخی از کشورها در حال حاضر گرفته شده مراحل Gopinath اشاره کرد. ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه در اروپا “تمدید مهلت مالیات” و کره معرفی کرده است دستمزد یارانه ها.

ایتالیا دارای قفل کردن آن افزوده اقتصادی در شمال به عنوان تلفات رسیده 366 و این کشور در حال آماده سازی یک 7.5 میلیارد یورو ($8.6 میلیارد دلار) بسته با هدف کمک به ویران صنعت گردشگری و بخش های دیگر به خصوص سخت و برخورد با اختلال در عرضه جهانی زنجیر.

ایالات متحده فدرال رزرو در هفته گذشته اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ بهره و روز دوشنبه به طور قابل توجهی افزایش روزانه آن تزریق پول به بازار پول به 150 میلیارد دلار برای اطمینان از نقدینگی کافی در میان ویروس عدم قطعیت است.

که فقط آنچه Gopinath به نام برای گفتن چنین حرکت “می تواند اعتماد به نفس و حمایت از بازارهای مالی است.” و او اشاره کرد که “اقدامات بزرگ بانک های مرکزی [هستند] همچنین تولید مطلوب سرریز برای آسیب پذیر کشور است.”

اما هزینه های دولت اقدامات لازم برای حمایت از فعالیت های اقتصادی فاقد آن بوده اند. آلمان اعلام کرد که بسته های سرمایه گذاری به ارزش 3 میلیارد یورو در سال است اما آن را نمی کند و پا زدن تا 2021 و گسترش بیش از 3 سال است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه با 8 میلیارد دلار در بودجه اضطراری, اما این است که تا حد زیادی به تجهیزات پزشکی و دارو و تست تجهیزات برای دولت های ایالتی و محلی.

با توجه به گزارش های رسانه ای کاخ سفید مشاوران در حال آماده سازی یک منو از گزینه های برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که شامل پرداخت مرخصی استعلاجی و اورژانس برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

گروه 20 اقتصاد جهان منجر به شارژ در طول بحران مالی جهانی.

اما در جلسات در هفته های اخیر نه G20 و نه G7 ارائه هر گونه جزئیات در آنها چگونه پاسخ خواهد داد.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز دوشنبه به نام برای سران اتحادیه اروپا برای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی سهشنبه, مارس 10 با هدف هماهنگی در واکنش به شیوع کروناویروس در این قاره.

ضربه مالی در معرض, نقاط ضعف,

صندوق بین المللی پول Gopinath گفت: دولت می تواند کمک به کارگران که گذاشته شده توسط کسب و کار تعطیلی با گسترش و افزایش بیمه بیکاری.

“از کجا پرداخت می شود بیمار و خانواده نظری است در میان استاندارد مزایای دولت باید بودجه آن را اجازه می دهد تا ناخوش کارگران و یا مراقبان آنها به ماندن در خانه و بدون ترس از دست دادن شغل خود در طول اپیدمی,” او نوشت.

او همچنین هشدار داد که نگرانی های اقتصادی می تواند موج دار شدن به بازارهای مالی باعث هزینه های استقراض را افزایش زمانی که “بانک ها مشکوک به مصرف کنندگان و شرکت ممکن است قادر به بازپرداخت وام خود را در صورت به موقع.”

و اگر افزایش نرخ است که “در معرض آسیب پذیری مالی است که انباشته شده در طول سال از نرخ بهره پایین منجر به افزایش خطر بدهی که نمی توان بیش از نورد.”

صندوق بین المللی پول و دیگران شده اند هشدار برای سال های سال است که سطح بدهی بالا می تواند تبدیل به یک منبع خطر اگر اقتصاد را کند می کند. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de