دهلی نو: روز پس از سابق جامو و کشمیر وزیر Mehbooba مفتی بود سیلی با امنیت عمومی عمل می کنند در حالی که باقی مانده تحت بازداشت دخترش Iltija روز سه شنبه گفت که او احساس کشمیر به دنبال یک آینده تاریک و دلگیر. او همچنین نشان داد امکان تحت پیگرد دولت مرکزی و خواستار جبران خسارت از آن است.

در گفتگو با خبرنگاران در هند زنان سپاه مطبوعات در اینجا, او گفت:, “من فکر می کنم دولت باید شکایت کرد. ما باید تقاضا خسارت”. در مورد سوال دوباره, او گفت:, “که در آن دیگری می تواند ما را (اما دادگاه). چه کس دیگری می تواند ما را در رفتن به؟”

Iltija که همچنین در مورد قطع اینترنت در کشمیر بیش از هفت ماه از abrogation از 370 مقاله در مرداد ماه و همچنین ادامه بازداشت سه رئیس سابق وزرا از جمله مادر او گفت: در حالی که او یک افتخار هندی این بود که کشور او در. “من یک افتخار هندی, ما در حال حاضر تبدیل شدن به یک هندو پاکستان است. من احترام کامل برای نخست وزیر. یا او گمراه است و یا عمدا گمراه کننده کشور”.

وی در ادامه افزود: “من نه ضد هند به دلیل صحبت من در برابر BJP وفاداری من نهفته است با این کشور آن است که مرتهن به BJP. من نه در همه محبوب است. کشمیری در حال قهر با من ادعا نمی کنم نمایندگی کشمیری”.

پرسید: اگر او را دیدم یک آینده بزرگ برای خودش در سیاست Iltija پاسخ داد که او تا به حال هیچ برنامه ای به عنوان در حال حاضر, اما مرتکب نشده می تواند در مورد آینده است. “J&K یک مشکل سیاسی. زخم نیاز به درمان. من برای انجام این کار به دلیل زمانی که تاریخ نوشته شده است, من نمی خواهم به در طرف اشتباه” او گفت:.

سوال در درک عدم محبوبیت موجود سیاستمداران مانند عمر عبدالله فاروق عبدالله و Mehbooba مفتی او گفت: درست مثل آن امکان پذیر نخواهد بود برای برگزاری انتخابات در هند بدون BJP و کنگره آن را نمی ممکن است به برگزاری انتخابات در J&K بدون PDP و کنفرانس های ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de