Ilocos Sur تایید 1st مورد coronavirus

TAGUDIN TOWN HALL. Photo from Wikipedia

تگودین سالن شهر. عکس از ویکیپدیا

بگویو فیلیپین – 55 سال است 1st, ساکن, Ilocos Sur به تایید مثبت برای COVID-19.

Ilocos Sur فرماندار رایان لوئیس Singson گفت که این زن از مگسیسی در تگودین شهر.

Singson گفت که او در ابتدا به ارمغان آورد, Ilocos Sur منطقه بیمارستان در تگودین آخرین مارس 21 پس از او تا به حال از دست داده آگاهی.

“بر اساس سابقه مصرف خانواده محروم علائم تب و سرفه و یا سایر علائم تنفسی گفت:” فرماندار. (بخوانید: جدید PH coronavirus موارد سنبله توسط 272 کل در حال حاضر در 1,075)

دکتر با همان نام خانوادگی به عنوان فرماندار دکتر Singson گفت: تشخیص اولیه از حضور دکتر یک حمله ایسکمیک گذرا (TIA) به دلیل عدم وجود علائم تنفسی.

یک TIA به گفته کلینیک مایو است “یک دوره موقت از علائم شبیه به کسانی که از سکته مغزی. یک TIA معمولا طول می کشد تنها چند دقیقه نیست و باعث آسیب دائمی.”

بیمار ابتدا به Lorma بیمارستان در لا یونیون. اما این بیمارستان در حال حاضر کامل به طوری که او را آورده بود بتنی بیمارستان نیز در لا یونیون که در آن تشخیص اولیه نیز TIA.

دکتر Singson گفت که در حالی که در بیمارستان بستگان و جلب اعتماد که او نیز مبتلا به سرفه و سرماخوردگی از مارس 18. بود اعلام کرد یک فرد تحت بررسی (PUI) برای COVID-19 و مورد آزمایش قرار گرفت.

بعد از آن نیز متوجه شدند که یکی از پسران او به خانه آمده بودم از کره جنوبی عبور از ما گذشته 8 مارس و که پسر شد سرفه و داشتن یک تب در حالی که در تگودین. پسر در نهایت رفت و برگشت به ما. مادرش نتایج آزمون آمد در شنبه 28 مارس نشان می دهد که او مثبت بود.

“در خط با این کل barangay از مگسیسی, تگودین است بدینوسیله در زیر قرار داده شده, شدید, افزایش, جامعه, قرنطینه و یا مستند در نتیجه هیچ کس مجاز به ورود و خروج گفت: barangay” گفت: فرماندار Singson.

“بیشتر گسترده تماس با ردیابی باید انجام شده در رابطه با بیمار و در نهایت همه ساکنان مگسیسی صرفا موظف به رفتن به صفحه اصلی قرنطینه,” او اضافه شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net