Ilocos Norte ارائه می دهد موقت کار برای دستمزد بگیران آواره مستند

استان نیز آماده 3 از بزرگترین بیمارستان برای زمانی که تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus احتمالا افزایش

منتشر شده 8:00 هستم, مارس 29 سال 2020

به روز شده در 8:00 هستم, مارس 29 سال 2020

WORK-FOR-CASH beneficiaries help in environmental cleanup. Photo from Ilocos Norte Media Office

کار-برای-نقدی بهره مند کمک در پاکسازی محیط زیست. عکس از Ilocos Norte, دفتر رسانه

MANILA, Philippines – The Ilocos Norte استانی دولت به زودی ارائه شغل موقت به روزانه دستمزد حقوق بگیران آواره از Luzon گسترده مستند های اعمال شده توسط Malacañang برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

پول نقد برای کار برنامه را تحت استانی محیط زیست و منابع طبیعی اتاق (PENRO), کنگره آمریکا اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه, مارس 28.

این کار شامل بهداشت و تمیز کردن رودخانه ها و creeks و همچنین به عنوان کانال unclogging با توجه به برنامه سر Estrella Sacro گفت.

کارگران را دریافت روزانه حقوق و دستمزد P255, Sacro گفت. (این حداقل دستمزد در Ilocos Region بین P282 و P340.)

در ضمن استانی رفاه اجتماعی و دفتر توسعه PSWDO) اختصاص داده شده است P15 میلیون دلار برای این برنامه است. آن شروع خواهد شد توزیع امداد بسته های هفته آینده به خانواده های انتخاب شده توسط barangay مقامات.

استان آماده بیمارستان

ILOCOS NORTE says it has enough isolation rooms in 3 of its largest hospitals should cases of COVID-19 increase. Photo from Ilocos Norte Media Office

ILOCOS NORTE می گوید که به اندازه کافی اتاق انزوا در 3 از بزرگترین بیمارستان باید موارد COVID-19 افزایش می دهد. عکس از Ilocos Norte, دفتر رسانه

Ilocos Norte در حال آماده سازی 3 از بزرگترین بیمارستان برای زمانی که تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus احتمالا افزایش یابد.

این Mariano مارکوس یادبود بیمارستان و مرکز پزشکی (MMMH&MC) در بتک شهرستان و فرماندار رقو Ablan Sr بیمارستان یادبود (GRASMH) و لگ شهرستان کلی بیمارستان (LCGH).

MMMH&MC رئیس بیمارستان دکتر لورد Otayza در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه گفت: 3 بیمارستان ها به اندازه کافی اتاق انزوا در حال حاضر.

استانی دولت به رهبری فرماندار متی مارکوس Manotoc شده است هماهنگی با MMMH&MC برای تهیه polymerase chain reaction (PCR) دستگاه برای اطمینان از قابل اعتماد, تست نتایج جستجو برای COVID-19. Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im