Iglesia ni کریستو ارائه می دهد کیودد ده ویکتوریا به عنوان coronavirus قرنطینه

هنگامی که آماده و مستغلات خواهد بود قادر به گرفتن در بیش از 1000 بیماران, PUIs و PUMs می گوید کابینه وزیر Karlo Nograles

منتشر شده 11:59 PM, مارس 04, 2020

به روز شده در 12:00 AM, مارس 05, 2020

CIUDAD DE VICTORIA. The 75-hectare estate houses the Philippine Arena and the Philippine Sports Stadium. Rappler file photo

کیودد ده ویکتوریا. 75 هکتار املاک و خانه های فیلیپین عرصه و فیلیپین استادیوم ورزشی. Rappler فایل عکس

MANILA, Philippines – The ایگلسیاس ni کریستو (INC) توافق به اجازه دولت با استفاده از آن کیودد ده ویکتوریا و مستغلات به عنوان یک منطقه قرنطینه به صورت امکان و تایید coronavirus بیماران کابینه وزیر Karlo Nograles گفت: در روز شنبه, آوریل 4.

75 هکتار در مجتمع بکو, Bulacan, شامل فیلیپین عرصه فیلیپین استادیوم ورزشی و چندین امکانات دیگر که می توانید در خانه بیماران و کادر پزشکی.

“وجود خواهد داشت امکانات نه تنها برای بیماران بلکه برای ما frontliners. هنگامی که همه چیز آماده کل مجموعه خواهد شد که تخمین زده می شود 1,065 اتاق برای بیماران است در حالی که frontliners قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن 476 سوئیت خوب برای 2 تا 4 بهداشت کارگران هر” Nograles گفت: ضمن تشکر INC اجرایی وزیر ادواردو Manalo.

دولت در حال آماده سازی چندین سالن بزرگ در داخل و اطراف مترو مانیل به عنوان ملی قرنطینه مراکز برای آن برنامه ریزی برای انتقال و جداسازی افراد تحت بررسی (PUI) و اشخاص تحت نظارت (پمپ) برای رمان coronavirus اواسط ماه آوریل است. (بخوانید: فهرست: ملی coronavirus مراکز)

یک PUI کسی است که دارای دو و یا همه موارد زیر:

  • تاریخچه سفر در گذشته 14 روز به کشورهای محلی انتقال و خطر واردات از ویروس;
  • سابقه مواجهه با یک مورد تایید شده;
  • علائم بیماری تنفسی (سرفه و/یا سرماخوردگی) و/یا تب.

در ضمن یک PUM است کسی که سابقه سفر به ویروس-آمار کشور و یا قرار گرفتن در معرض coronavirus بیمار است.

ملی وظیفه نیروی COVID-19 رئیس مجری, منشی, Carlito گالوز Jr زودتر گفت: استادیوم ها و کنوانسیون سالن در حال حاضر در حال تبدیل به مناطق قرنطینه آماده خواهد شد در آوریل 11.

وزارت بهداشت آغاز شده است “عظیم تست” از PUIs و PUMs. با بیشتر موارد تایید گالوز گفت: نیروی کار بهتر خواهد بود قادر به شناسایی دیگر ممکن است حامل ویروس از طریق تماس با ما-ردیابی.

هدف این است که برای منزوی کردن به عنوان بسیاری ممکن است حامل ویروس که ممکن است به منظور دستگیری خود را گسترش گالوز زودتر گفت.

همانطور که از شنبه, فیلیپین ثبت کرده است 3,094 تایید موارد COVID-19 با 144 کشته و 57 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im