اگر خدا بخواهد در آنجا خواهد بود صلح می گوید agnew

دهلی: دهلی پلیس بازداشت 106 نفر را به اتهام دخالت در شرق دهلی خشونت و ثبت نام 18 FIRs, یک افسر ارشد پلیس گفت که در روز چهارشنبه.

“هیچ نامطلوب حادثه گزارش شده در روز چهارشنبه و PCR تماس از شمال شرقی دهلی را کاهش داد” اضافی کمیسر پلیس (جرم) Mandeep سینگ Randhawa به خبرنگاران گفت:.

پلیس نیز منتشر شد دو خط تلفن شماره — 011-22829334, 22829335 — برای افرادی که برای رسیدن به طول پریشانی.

در همین حال مشاور امنیت ملی (NSA) agnew روز چهارشنبه در بازدید از خشونت-آمار مناطق شمال شرقی دهلی نو است. این دومین سفر به شورش-آمار مناطق در کمتر از 24 ساعت.

NSA نیز در جریان اتحادیه خانه وزیر Amit Shah درباره وضعیت حاکم در دهلی نو که در آن درگیری بیش از ستیز قانون تابعیت که تا کنون ادعا 24 زندگی می کند.

بلافاصله پس از بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوار بر پرواز بازگشت و 75 سال Doval عهده اواخر شب تور riot-آمار مناطق در روز سه شنبه همراه با دهلی نو کمیسر پلیس Amulya Patnaik تازه منصوب ویژه کمیسر S. N. Shrivastava و دیگر افسران ارشد آنها گفت.

“اوضاع تحت کنترل است و مردم راضی هستند. ما باید اعتماد به نفس در سازمان های اجرای قانون. پلیس در حال انجام کار خود است و هشدار. تنها برخی از جنایتکاران درگیر شدند در این. یکی باید سعی کنید به حل و فصل مسائل و نه افزایش آنها. وجود حوادث پیش اما امروز (چهارشنبه) در آن آرام است. مردم صلح می خواهند. ما باید ایمان کامل وجود خواهد داشت صلح” NSA به خبرنگاران گفت: وجود دارد.

Doval بازدید Maujpur, Jaffrabad و برخی دیگر از مناطق آسیب دیده پس از برگزاری یک نشست با مقامات ارشد پلیس دهلی در دفتر DCP شرق. NSA گفت که او وجود دارد به عنوان در هر دستورالعمل از نارندرا نخست وزیر و شاه.

“اگر خدا بخواهد در آنجا خواهد بود صلح و آرامش در اینجا (انشاالله yahan پر bilkul امان hoga)” گفت: Doval.

در اولین واکنش به حوادث خشونت در دهلی نو نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه در اعتراض به صلح و برادری و گفت که او برگزار کرده است یک بررسی گسترده از وضعیت حاکم در بخش های مختلف از سرمایه های ملی.

او گفت مهم است که آرام و عادی ترمیم شد در اولین.

“تا به حال یک بررسی گسترده در مورد وضعیت حاکم در بخش های مختلف از دهلی نو است. پلیس و سازمان های دیگر در حال کار بر روی زمین برای اطمینان از صلح و عادی شدن امور” مودی توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de