دهلی نو: هند apex تحقیقات پزشکی بدن ICMR روز سه شنبه توصیه متحده برای متوقف کردن با استفاده از سریع آنتی بادی کیت های آزمایش برای دو روز آینده تا آن را به بررسی کیفیت آنها در پی شکایت که آنها به طور کامل موثر است.

هفته گذشته هند تهیه پنج لاخ سریع آنتی بادی کیت های آزمایش از شرکت های چینی و آنها توزیع شد به چند متحده گزارش افزایش موارد عفونت کروناویروس.

راجستان دولت در روز سه شنبه گفت که کیت شدند دادن نتایج نادرست.

در یک نشست خبری رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در این ICMR Dr رامان R Gangakhedkar گفت: شرکت های که عرضه کیت خواسته خواهد شد که به جای آنها اگر کیت ها یافت می شود معیوب.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) بوده است dodol پزشکی در کشور را مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما دریافت کرده اند شکایت از یک کشور و تا کنون مورد بحث و بررسی این موضوع را با سه متحده است. بالا تغییرات اعم از 6 تا 71 درصد گزارش شده بین نتایج حاصل از تست سريع و RT-PCR انجام شد. ما توصیه متحده برای استفاده از این تست کیت برای دو روز آینده,” او گفت:.

“این کیت تست خواهد شد و اعتبار در این زمینه توسط تیم ما از هشت موسسات و پس از آن ما خواهد شد موضوع روشنی-مشاوره برای ایالات متحده. اگر وجود دارد برخی از گسل در دسته ما بخواهید این شرکت به جای کیت” Gangakhedkar گفت.

مقامات به وضوح نشان داد که کیت که بیش از پرسش های مطرح شده از چین.

راجستان وزیر بهداشت Raghu Sharma روز سه شنبه گفت: این کیت به تنها 5.4 درصد نتایج دقیق در برابر انتظار از 90 درصد دقت و بنابراین از هیچ بهره مند شوند.

در پی عوارض جانبی گزارش در مورد کیفیت چینی تجهیزات پزشکی سخنگو در سفارت چین Ji Rong در هفته گذشته گفت: چین متصل اهمیت زیادی به کیفیت محصولات پزشکی.

“ما امیدواریم که خریداران خارجی می توانید محصولات گواهی شده توسط چینی مقامات نظارتی و با تولید مدارک در هنگام وارد کردن محصولات مربوطه,” او گفت.

او گفت: مقامات چینی معرفی سختگیرانه تر اقدامات قانونی نیاز به صادرکنندگان اعلام کرد که منابع خود را به دست آمده گواهی ثبت برای دستگاه پزشکی از دولت غذا و دارو و دیدار با استانداردهای کیفیت از واردات کشور است.

در مورد سوال بیش از کیفیت آزمون Gangakhedkar گفت که این اولین کلی آزمون و ممکن است نشان می دهد تغییرات.

از آن شده است فقط سه و نیم ماه پس از این بیماری به نظر می رسد و پس از هر آزمون باید بیشتر تصفیه شده ،

در حال حاضر دولت با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست برای تشخیص coronavirus از گلو و یا بینی سواب نمونه از مردم است. این را حدود پنج تا شش ساعت برای نشان دادن نتایج.

در سریع آنتی بادی آزمایش نمونه خون از بيماران مشکوک گرفته و آن را به طور معمول طول می کشد حدود 15-30 دقیقه به نتیجه.

به دولت توصیه کرده است استفاده از سریع آنتی بادی آزمون در کانون مناطق.

“در آن است مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت و اپیدمیولوژیک اهداف در این مناطق است. RT-PCR و آزمون استاندارد طلا را برای خط مقدم تست و تست آنتی بادی می تواند جایگزین این آزمون است. ابزار سریع تست آنتی بادی است که در درجه اول برای ارزیابی شیوع عفونت در یک منطقه خاص” مقامات پیشتر گفته بود.

هند مواجه شده است کمبود شدید تست کیت افزایش نگرانی در مورد از coronavirus.

پرسید: اگر تعداد موارد خواهد ثبات, Gangakhedkar گفت: “دو برابر شدن زمان از موارد در حال افزایش است و وضعیت فعلی نشان می دهد که افزایش قابل توجهی در تعداد coronavirus موارد بعید است.”

در مجموع 4,49,810 نمونه برای COVID-19 عفونت آزمایش شده اند تا سه شنبه که 35,852 مورد آزمایش قرار گرفتند در روز دوشنبه گفت.

به عنوان بسیاری از 29,776 نمونه های آزمایش شده در 201 آزمایشگاه تحت ICMR شبکه و 6,076 در 86 آزمایشگاه های خصوصی, او گفت:.

مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت که همراه با ماه (تامیل نادو), Kodagu (کارناتاکا) و پوری Garhwal (Uttrakhand) یک منطقه جدید Pratapgarh در راجستان گزارش نشده هیچ تازه موارد طی 28 روز است.

وجود دارد در حال حاضر 61 اضافی ولسوالی از 23 متحده و UTs که نشده هیچ تازه موارد در 14 روز گذشته. چهار مناطق جدید شده اند که در این لیست گنجانده هستند لاتور, اسمنبد, هینگلی و وشیم از ماهاراشترا, با توجه به رسمی.

Agarwal در ادامه گفت که اتحادیه وزیر بهداشت نوشته شده است را به همه دولت و UT ادارات بهداشت درخواست از آنها برای اطمینان از کافی بودن خون در بانک خون به خصوص برای افرادی که نیاز به مرتب خون در حساب از اختلالات مانند تالاسمی داسی و هموفیلی و غیره.

همچنین یک 24×7 اتاق کنترل آغاز شده توسط صلیب سرخ در دهلی نو. هر کس نیاز و یا می خواهید برای اهدای خون می توانید تماس بگیرید در 011 233 59379, 9319982104 و 9319982105.

او گفت که دقیق دستورالعمل صادر شده است به ایالات متحده است که آنها باید تمرکز بر COVID-19 مورد در حالی که در همان زمان غیر COVID بیمارستان ها باید به طور منظم ارائه خدمات مربوط به مادر و کودک, مراقبت از دیالیز به عنوان درمان برای سرطان و بیماران مبتلا به HIV.

در حالی که ارائه تمام این خدمات مورد نیاز پیشگیری از عفونت شیوه های کنترل باید تضمین در بیمارستان مجموعه یو پی اس برای جلوگیری از گسترش بیمارستان های مرتبط, عفونت, او گفت:.

Agarwal گفت که در مجموع 1,336 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته از روز یکشنبه صبح در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 18 در 601.

همچنین 3,252 افراد درمان شده است تا کنون با 705 مردم بالاترین تا کنون با داشتن بازیافت در روز دوشنبه. بنابراین به طور کلی 17.48 درصد مردم بهبود در این کشور تا کنون اعلام کرد.

در پاسخ به یک پرس و جو رسانه ها حدود 80 درصد از COVID-19 بيمار بودن یا بدون علامت و داشتن علائم خفیف و چگونه دولت در برخورد با آن Gangakhedkar گفت که این فقط یک مطالعه که بر طبق آن 80 از 100 بیماران بدون علامت هستند.

“در میان کل coronavirus تست های انجام شده تا کنون 69 درصد موارد بدون علامت و 31 درصد علامتی موارد است. که بدان معنی است که برای یک مثبت بیماران زمانی که ما آغاز تماس ردیابی به طور متوسط ما در بر داشت سه یا چهار بیماران بدون علامت,” او گفت:.

“وجود دارد چند گزارش از آزمایشگاه-تایید COVID-19 مواردی که واقعا بدون علامت. شده است وجود دارد هیچ مستند بدون علامت انتقال است. این احتمال را رد نمی کند که ممکن است رخ دهد” Agarwal گفت با اشاره به یک گزارش دهند.

“با استفاده از جامعه نظارت و ردیابی تماس ما با در نظر گرفتن حق شفعه اقدام به تست بدون علامت در افراد با ریسک بالا اطلاعات تماس به طوری که ما قادر به شناسایی بیماران آلوده در مرحله اولیه درمان آنها و کاهش مرگ و میر,” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد این است که داده ها را برای بیش از 1.24 کرور منابع انسانی در ‘covid رزمندگان’ — داشبورد توسعه یافته توسط دولت برای افزایش منابع انسانی — و آن را به طور مداوم در حال به روز رسانی, رئیس, قدرت, گروه, Arun Kumar پاندا, همچنین, وزیر, وزارت, میکرو, شرکت های کوچک و متوسط گفت.

به عنوان در تاریخ 14995 AYUSH حرفه ای مستقر شده اند در 15 ایالت و 2 UTs در حالی که 3492 NCC دانشجویان و 553 NCC کارکنان مستقر شده اند در 68 منطقه در 16 ایالت و 3 UTs.

بیش از 47,000 دانشجویان در حال حاضر ثبت نام برای آموزش و در دسترس خواهد بود برای استقرار. همچنین 1,80,000 سابق مدعی شده اند شناسایی شده توسط Sainik تخته برای استقرار.

بیش از 40,000 داوطلبان از هند صلیب سرخ به طور فعال شرکت در COVID-19 فعالیت های مرتبط در بیش از 550 مناطق در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im