یخ مقامات اجرای قانون تماس به صورت معکوس در نیویورک راهنمایی و رانندگی پایگاه داده بان

فدرال و ایالتی و محلی اجرای قانون مقامات به نام نیویورک قانونگذاران برای اصلاح به دولت چراغ سبز قانون Feb. 20 در زمان نیاز به بالا بردن صدای خود را بیش از خشن تظاهرات علیه مقامات اداره مهاجرت فدرال.

این قانون که اجازه می دهد تا مهاجران غیر قانونی برای به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی نیز مانع از تمام ایالت نیویورک راهنمایی و رانندگی داده ها از اداره مهاجرت و گمرک (ICE) و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP).

اقدام یخ مدیر متی Albence میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار بیش از 30 فدرال و محلی اجرای قانون مقامات در تروی نیویورک در فوریه. 20.

Albence گفت: یخ اجرا می شود حدود 5000 چک از طریق راهنمایی و رانندگی پایگاه داده در سراسر کشور هر هفته در طول عملیات عادی از جمله برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی, اطلاعات خودرو, ثبت نام اطلاعات, عکس و دیگر اطلاعات.

اما در حال حاضر این سازمان است که قادر به اجرای هر یک از این چک در نیویورک است.

با استفاده از راهنمایی و رانندگی داده است که “مطلقا یکی از بلوک های ساختمان برای هر تحقیق و در تلاش برای شناسایی کسی” Albence گفت.

عوامل اجرا پلاک از طریق راهنمایی و رانندگی پایگاه داده در ترافیک متوقف می شود به شناسایی اگر یک راننده مجرم تحت تعقیب و یا اگر صفحه متعلق به خودرو آن را نصب و یا در صورتی که خودرو به سرقت رفته است.

راهنمایی و رانندگی اطلاعات از یک گواهینامه رانندگی و آدرس کمک می کند تا اجرای قانون در تحقیقات خود را اغلب در به دست آوردن یک جستجو در حکم Albence گفت.

“هفتاد درصد مشترک با تروریسم وظیفه نیروی اختلالات بنیادی از دستگیری برای نقض قوانین مهاجرتی,” او گفت:. “در عین حال این سازمان مسئول آن بازداشت است و در حال حاضر یخ زده از نیویورک راهنمایی و رانندگی پایگاه داده. این است که قبل از 9/11 ذهنیت در یک post-9/11 جهان است.”

Albence گفت که فقط شب قبل از او ساخته شده بود آگاه از یک مورد که در آن عوامل دستگیر شده بود یک مردی بود که زندگی جریان خود را از نظر جنسی آزار خود را 18 ماه ،

“ما ساخته شده است که بازداشت در عرض چند ساعت پس از دریافت اطلاعات است. و من به شما تضمین اطلاعات که ما رو که بسیار مهم بود که در شناسایی این فرد و جایی که آنها زندگی می کردند از طریق یک دولت راهنمایی و رانندگی پایگاه داده. و خوشبختانه آن را در نیویورک یا این که کودک هنوز هم در حال تجاوز جنسی به عنوان ما صحبت می کنند” Albence گفت.

استیو مک لافلین شهرستان اجرایی برای نیویورک, شهرستان Rensselaer, خدمت به عنوان یک دولت, مجلس از سال 2011 از طریق 2017. او گفت: بسیاری از قانونگذاران ایالتی احتمالا نمی بخوانید چراغ سبز قانون قبل از عبور از آن “هستند و فقط در حال حاضر شروع به آن را بخوانید و متوجه آنچه اشتباه آنها ساخته شده است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که در ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در فوریه. 13, در دفاع از قانون است. او را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اقدامات تلافی جویانه که CBP همه متوقف نیویورک برنامه های کاربردی برای آن اعتماد مسافر برنامه گفت: آن را نمی تواند به اندازه کافی دامپزشک مردم بدون راهنمایی و رانندگی داده است.

کومو است پس از گفت او حاضر به سازش و اجازه مهاجرت فدرال مقامات جزئی دسترسی به راهنمایی و اطلاعات در مورد پایه و اساس برای انجام یک چک پس زمینه در مورد اعتماد مسافر متقاضیان است.

اما مک لافلین گفت: هر گونه سازش بدون لغو کامل داده بان ارائه است: “مسخره است.”

“به عنوان بد به عنوان این قانون آن را به تصویب هر دو مجلس و او آن را امضا و به قانون” مک لافلین گفت. “مگر در مواردی که فرماندار می توانید این کار را از طریق فرمان اجرایی—که من به شدت شک—این را مجبور به رفتن تمام راه را از طریق قوه مقننه به همین دلیل است که من به نام در قوه مقننه به درگیر شدن در اینجا به سرعت و ایجاد اصلاحات در این لایحه است.”

Albence گفت که در سال مالی 2019 یخ دستگیر مورد 123,000 افراد با محکومیت های کیفری و یا در حال بررسی اتهامات ساخت تا یک و نیم میلیون جرایم است.

“بنابراین افراد ما دستگیری شناخته شده recidivist جنایتکاران,” او گفت:. “اگر ما نمی توانیم این جنایتکاران را در خیابان, آنها در حال رفتن به رفتن به عقب را به جوامع و reoffend.”

او گفت: به دست آوردن دسترسی به راهنمایی و رانندگی پایگاه داده, یخ, نمی, درخواست نیویورک به ارائه یک لیست از بیگانگان غیر قانونی و یا برای شناسایی که افراد در آن پایگاه داده در اینجا به طور غیر قانونی.

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im