آندرا پرادش وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در روز دوشنبه اشاره کرد که اجرایی سرمایه خواهد بود معطوف به ویساکاپاتنام ظرف سه تا چهار ماه است.

در رسمی چت با یک گروه را انتخاب کنید از mediapersons از جمله دکن کرونیکل اصلی خبرنگار G. Sampat سامری وزیر ردی توجیه تمرکز زدایی از دولت گفت: تمرکز زدایی می تواند منجر به توسعه بیشتر.

در یک هرزگرد چت در مجموعهای از مسائل برای اولین بار پس از او گرفت و به عنوان وزیر, آقای ردی مشترک دیدگاه های خود را در مجموعهای از افراد است. گزیده ای.

زمانی که اجرایی سرمایه در حال حرکت به ویساکاپاتنام? چگونه عاقل است که ایده انتقال پایتخت ؟

تنظیم از اجرایی سرمایه در ویساکاپاتنام انجام می شود در یکی دیگر از سه تا چهار ماه است. ردیف دوم شهرستان ویساکاپاتنام خواهد به سرعت برای تبدیل شدن به یک ردیف من شهر که پس از آن می تواند به رقابت با حیدرآباد. آن است که خوب فکر تصمیم گیری برای اطمینان از رشد برابر در تمام مناطق.

چه خواهد بود سرنوشت Amar-avati پس از این تغییر? کشاورزان که به دور زمین های خود را به صورت یکپارچه سرمایه وجود دارد در آغوش علیه حرکت می کند ؟

ما را حفظ Amaravati به عنوان پایتخت قانونگذاری. تمام جلسات مجمع برگزار خواهد شد در اینجا پس از آن شاهد یک رشد اقتصادی در موعد مقرر از زمان. هیچ بی عدالتی انجام می شود به کشاورزان ما به عنوان افزایش سالیانه پرداخت به 15 سال و مزرعه کارگران در حال پرداخت 5,000 تومان در هر ماه برابر حال حاضر 2,000 تومان.

ویساکاپاتنام مخالفان می گوید که مستعد ابتلا به طوفان?

نه همه مناطق ساحلی از جمله گنٹور و کریشنا که در آن سرمایه شهرستان Amaravati پیشنهاد شد به توسعه هستند در معرض فجایع طبیعی مانند سیکلون طوفان. ما تا به حال شاهد یک در Diviseema در منطقه کریشنا و Hudhud در ویساکاپاتنام – هیچ منطقه به طور کامل ایمنی.

طبق TD دولت خود برآورد هزینه آن را بیش از Rs 1 لاخ کرور به توسعه Amaravati. با تنها حدود 10 درصد از این مبلغ را که ما می تواند به توسعه ویساکاپاتنام به آماده سرمایه برای کشور ما است. ما در حال حاضر پرداخت بهره سالانه تومان 500 کرور روپیه در بودجه صرف Amaravati تا کنون. علاوه بر آن است که حق سانتی متر و دولت برای پیدا کردن سرمایه نگه داشتن اداری راحتی در ذهن است. اجازه دهید ما همچنین فراموش نکنید که بی جی پی نیز وعده داده شده برای قرار دادن دادگاه عالی در Kurnool در آن مانیفست.

شما به نظر می رسد در یک مسیر از “تخریب خلاق” به عنوان دیده می شود از این راه شما را به آغاز مراحل متحول آموزش ساخت فارسی اجباری متوسط آموزش در آموزش و پرورش ابتدایی و امید بستن برای معکوس مناقصه پروژه های مختلف آغاز شده توسط قبلی TD رژیم “navaratnalu” اقدامات رفاهی و یا اقدامات شدید برای کاهش مصرف الکل?

سانتی متر است و مانند یک پدر به دولت و مردم است. عدم توسعه دولت حتی پس از داشتن قدرت برای انجام این کار گناه است. یک سانتی متر چشم انداز می تواند باعث شکستن و یا یک دولت است. من visualised آینده نسل جوان ما برای 20 سال آینده. اگر فرزندان ما باید به دنبال تحصیلات عالی و پیدا کردن فرصت های شغلی در سطح جهانی آنها باید به طور کامل با زبان انگلیسی. همه ما می دانیم که تنها خانواده های فقیر فرستادن فرزندان خود به مدارس دولتی است و ما مصمم به آنها آموزش زبان انگلیسی در صفر هزینه.تومان

به طور مشابه بهداشت از بالاترین اهمیت برای دولت ما. ما از افزایش مراکز آموزشی از حال حاضر 11 تا 27 در پنج سال آینده. ما عرضه خواهد شد 510 انواع داروهای داشتن که تولید خوب عمل استاندارد برای تمام بيمارستان های دولتی تا پایان ماه آوریل است. دولت ما را پر کردن تمام پست های خالی در بیمارستان ها برای ارائه بهتر خدمات بهداشتی به مردم است. ما در حال حاضر نشان داد که ما می توانیم صرفه جویی در هزاران کرور روپیه توسط امید بستن برای معکوس مناقصه قرارداد اعطا شده توسط قبلی TD رژیم که خدشه دار شد فساد است. در پلورم به تنهایی ما را نجات داد 830 تومان کرور.

مخالفان می گوید: دولت با تاخیر در پلورم در پوشش معکوس مناقصه.

در پلورم پروژه رو متوقف شده چون قبلی TD رژیم و سنن آن اعدام است. بدون ساخت یک سرریز آنها با عجله به ساخت یک صندوق سد که منجر به افزایش سطح آب منجر به آبگیری بیشتر روستاها. دولت ما صادر کرده و دستور به ساخت سرریز بلافاصله و با این نسخهها کار در حال حاضر در نوسان کامل است. ما می رویم به تکمیل پلورم پروژه های آبیاری در ماه ژوئن 2021. ممکن است برخی از تاخیر در اجرای پلورم قدرت پروژه شاید یک سال یا بیشتر. امداد و اسکان مجدد به برآورد هزینه ما حدود 33,000 تومان کرور روپیه اما ما به پیاده سازی آن طبق اساسنامه.

چگونه اعتماد به نفس شما را از اجرای خود را گل سرسبد رفاه برنامه Navaratnalu (نه gems) با توجه به موقعیت مالی مخاطره آمیز دولت ؟

شما تمام شده است شاهد چگونه ما متعهد به اجرای نظر سنجی ما وعده داده است. برخی از طرح های راه اندازی شد و جلوتر از برنامه از وعده های ساخته شده در مانیفست. آنها را تولید و فعالیت های اقتصادی است. این درست است که منابع مالی ما خوب نیست اما انتظار می رود آنها را به, بهبود, در سال در سال. ما قادر خواهد بود برای اجرای تمام طرح های رفاه.

دسته ویژه وضعیت (SCS) شده اند کمک بزرگی به دولت است. بی جی پی به زمان و دوباره گفت که این فصل بسته. شما چیست ؟

گرفتن SCS به یک دولت هرگز نمی تواند یک فصل بسته. ما شده اند اصرار بر گرفتن وضعیت مداوم. هر زمان که ما در دیدار با نخست وزیر ما در حال بالا بردن این موضوع است. شاید من اعتقاد دارم که زمانی که مرکز نیاز به حمایت نمایندگان مجلس از AP در مجلس شورای اسلامی در برخی از مسائل پس از آن ما خواهد شد و فشار بیشتری را در مرکز و استفاده از هر فرصتی برای به دست آوردن چنین وضعیت. ما با اعتماد به نفس است که در موعد مقرر از زمان AP را دریافت SCS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im