ویجیاوادا: اخیر حملات درآمد-مالیات بر سابق منشی شخصی از رئیس سابق وزیر و TD رئیس N. Chandrababu Naidu و سه برجسته شرکت زیرساخت در نظر گرفته شده نزدیک به رهبر نشان داد انحراف مسیر از بودجه به میزان حداقل 2,000 تومان کرور. از این مقدار تنها یک تخمین اولیه و تحقیقات بیشتر ممکن است آشکار بالاتر تقلب مقدار آن مقامات گفت.

درآمد-مالیات گروه در روز پنج شنبه در یک بیانیه مطبوعاتی بیان کرد که “عملیات جستجو انجام شده بر روی نزدیک همکاران (سه مادون شرکت) از جمله سابق منشی شخصی از یک فرد برجسته (بخوانید آقای Chandrababu Naidu به عنوان جستجوهای انجام شد در محل سابق خود-PS) و شواهد متهم کشف و ضبط شد”.

TD supremo به عنوان یکی از رهبران ارشد اشاره شد بهت زده بیش از این تحولات است. یکی از سه شرکت حمله کردند متعلق به Kadapa TD رهبر Srinivas ردی R. K. مادون Corp. یک دستیار نزدیک از نرا Lokesh آقای Naidu و TD پارتی, عمومی, منشی, نیز حمله کردند. منابع در این بخش گفت که تبادل اطلاعات بین این دانشیار و چند تن از سران حزب به مهم منجر به این بخش است.

“آن گروه می گوید: بی نظمی داشت و در مادون شرکت. دولت می تواند هر گونه اقدام” آقای نرا Lokesh گفت: Deccan Chronicle.

با اشاره به دخالت سابق PS سابق سانتی متر آقای Lokesh گفت که او clueless در مورد نحوه سابق PS در اختیار داشتن سوابق سه مادون شرکت. “ما هیچ چیز اشتباه است. ما صبر کنید و تماشا کنید,” او گفت:.

توضیح روش کار از حملات و پس از آن تحقیقات Surabhi Ahluwalia, این کمیسیون گفت که این سه شرکت تا به حال زیاده روی در معاملات متعدد توسط sub-contracting آثار به ساختگی و غیر موجود شرکت. این معاملات لایه از طریق نهادهای متعدد با آخرین در زنجیره کوچک بودن اشخاص با گردش مالی کمتر از `2 کرور برای جلوگیری از تعمیر و نگهداری از کتاب ها از حساب و حسابرسی مالیاتی, Ms Ahluwalia گفت.
بسیاری از این شرکت ها نبودند موجود در آدرس های ذکر شده در پرونده یا به ترتيب پوسته شرکت, او گفت:.

25 بانک قالبهای محدود می
چندین پیمانکاران کنترل شد توسط پیمانکار اصلی که آدرس IP دوباره اجرا می شود از پیمانکاران فرعی پیدا شد.

این حملات منجر به متلاشیکننده از عمده راکت از نسل نقدی از طریق ساختگی پیمانکاران فرعی بیش از صورتحساب و ادعا های جعلی اسکناس. جستجوهای منجر به کشف حساب نشده نقدی از `85 لاخ و جواهرات به ارزش `71 لاخ. بیش از 25 بانک قالبهای مهار شد آن اداره گفت.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی رسید دریافت در گروه شرکت یکی از سه شرکت حمله مشکوک به گرد دام از وجوه حساب نشده. این گروه همچنین شانس به ایمیل ها و پیام های واتساپ علاوه بر متهم پرونده و مدارک نشان داد که غیر قابل توضیح خارجی معاملات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im