من تقریبا مرده میگه هندی تبار coronavirus بازمانده در انگلستان

لندن: “من تقریبا مرده” به یاد می آورد هندی-منبع ریا لاخانی هنوز هم در تلاش برای تنفس به طور معمول روز پس از بازمانده یک مورد شدید از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 7000 نفر در بریتانیا است.

“آن (تنفس) استفاده می شود مانند یک عمل طبیعی است اما در حال حاضر من به یاد داشته باشید که چگونه به دم و بازدم” بی بی سی به نقل از او عنوان کرد و گفت از خانه اش در شمال غرب لندن.

در خود به انزوا او هنوز هم نمی تواند او را در آغوش بگیرید و یا دیدن پدر و مادر و خواهر و برادر. او هنوز هم از خواب بیدار در شب و تلاش برای نفس کشیدن.

لاخانی فروش اجرایی شروع به نشان دادن علائم Covid-19 در حالی که در بیمارستان که در آن او بود بستری برای عملیات.

هفت سال پیش بود, او مبتلا به یک بیماری نادر است که باعث می شود در بلع دشوار است. عمل جراحی طراحی شده است برای کمک به او در مدیریت این oesophageal بیماری به نام آشالازی این گزارش گفت:.

هر چند ورود او به بیمارستان قرار بود روال یک وضعیت جدی شد بسیار به زودی. او شروع به مبارزه با او تنفس و پس از آن توسعه متوسط.

در حالی که همه امیدوار بودند این فقط یک اثر جانبی از عمل جراحی, Covid سواب آزمون گرفته شد و به عنوان یک احتیاط. اما به تعجب از همه آن را تبدیل به مثبت coronavirus.

به زودی اتاق او را محاصره و بقیه بخش تخلیه.

به عنوان وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او نیاز بیشتر به اکسیژن است. او سپس منتقل به یکی از لندن عمده Covid-19 درمان مراکز.

“همه چیز از بد به بدتر – در نظر گرفتن یک نفس شد به عنوان سخت به عنوان بالا رفتن از کوه” او نوشت: در Facebook.

“من تقریبا درگذشت,” او می گوید: صحبت از خانه به بی بی سی.

“من تقریبا نمی آیند وجود دارد. وجود دارد یک نقطه هنگامی که من در واقع شروع به نوشتن دشوار پیام به خانواده من است. من تقریبا مرده در حال حاضر من زنده است. چگونه می تواند به زندگی بازگشت به حالت عادی پس از آن؟”

لاخانی هنوز روشن نیست که آیا او توسعه پنومونی اما می گوید حتی در حال حاضر از تخت ریکاوری در خانه هارو او می تواند بشنود “crackling صدا” در ریه ها او را”.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی بسیاری از افراد (حدود 80 درصد) از بیماری بهبود می یابند بدون نیاز به درمان خاص. حدود 1 نفر از هر 6 نفر که COVID-19 می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس.

لاخانی گفت: او را بازیابی کند بوده است. در بیمارستان او به سختی می تواند حرکت در ابتدا و داده شد مورفين در بالای اکسیژن به دلیل درد.

او با تمجید از کادر پزشکی که درمان او. آنها “قهرمانان واقعی” او گفت:.

“آن را کوچک برنده و چیزهایی مانند پرستاران مطمئن شوید Iris حال یک منبع ثابت از چای داغ و یک اب زیر کاه اضافی تکه از کیک که به من لبخند.”

در خانه او به حفظ فاصله از شوهرش و همچنان به محاصره توسط سرفه متناسب با.

اما او رها است که او قادر به مبارزه با ویروس و به خصوص با توجه به چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند.

انگلستان مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به افزایش است و آمار 7,097 در چهار شنبه – یک رکورد افزایش 938 در یک روز. دولت به خواست عمومی برای ادامه به دنبال سخت اجتماعی, فاصله, قوانین, قبل از تصمیم گیری به بررسی اقدامات صورت گرفته می تواند.

بریتانیا نیز بیش از 55000 تایید موارد COVID-19 قرار دادن فشار بسیار زیاد در این کشور سیستم پزشکی.

“من نمی تواند توضیح دهد لحظه ای که در سمت چپ این بیمارستان من هرگز چیزی را برای اعطا دوباره,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de