هیدروکسی کلروکین محموله می رسد در ما پس از هند آسانسور ممنوعیت صادرات

دسته ای از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر شده است که در نوک به عنوان یک درمان موثر برای درمان CCP (دیروز), ویروس, وارد, ایالات متحده از هند است.

Taranjit سینگ Sandhu سفیر هند به ایالات متحده اعلام این خبر در یک پست توییتر در مارس 12, تایید که “محموله از هیدروکسی کلروکین از هند وارد فرودگاه نیوآرک امروز” به عنوان کشور پشتیبانی خود را “همکاران در مبارزه با COVID-19.”

ورود محموله از هیدروکسی کلروکین می آید به عنوان CCP مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 2,000 روز جمعه بالاترین روزانه شمارش به تاریخ با بزرگترین اعداد در داخل و اطراف شهر نیویورک است. آن چوب خط حساب کردن در حال حاضر پیشی گیرد و ایتالیا با 532,879 مورد تأیید و 20,577 و میر نسبت به این بیماری تا کنون.

هند که تولید کننده 70 درصد از جهان را عرضه هیدروکسی کلروکین, توافق در مارس 7 به آسانسور زودتر ممنوعیت صادرات این دارو پس از یک مکالمه تلفنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر هند. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گفت: در گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که هند می تواند در صورت تلافی اگر موفق به رفع این ممنوعیت و آزادی 29 میلیون دوز از دارو آن را دستور داده بود برای پزشکی خود را ذخیره.

Economic Times of India گزارش داد که هند ظرفیت تولید 40 تن از هیدروکسی کلروکین هر ماه بنحوی 200 میلیون قرص 200 میلی گرم در هر و اشاره کرد که به عنوان دارو مورد استفاده برای بیماری های ایمنی خودرو مثل آرتریت روماتوئید و لوپوس تولید کنندگان خوب و ظرفیت تولید آن نیز می توان یافت.

زیر گفتگوی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر مودی در توییتر برای حرکت به لغو ممنوعیت صادرات اضافه کرد که این تصمیم را “نه فراموش خواهد شد.”

“زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ. فراموش نمی شوند! با تشکر از شما PM مودی برای خود رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

مودی بعد را بازتوییت کرد رئیس جمهور کلمات نوشته “کاملا با شما موافقم جمهور realDonaldTrump. بار مانند این را دوستان نزدیک تر است. هند و همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است. هند باید به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با COVID-19. ما باید برنده این با هم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حمایت استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان CCP ویروس شعار آن را به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با این بیماری است. آن است که در حال حاضر در حال تجویز شده توسط پزشکان در ایالات متحده و فرانسه و بحرین در حالی که هند توصیه می شود آن را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

با وجود نشان دادن نتایج امیدوار کننده سلامت, مقامات هشدار داده اند به محتاط باقی می ماند تا زمانی که بزرگتر بالینی اعتبار کوچکتر مطالعات از جمله دکتر Anthony Fauci, ایالات متحده آمریکا,’ پیشرو متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنفرانس خبری در مارس 20, Fauci گفت: اطلاعات در مورد مواد مخدر تا کنون “انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن” است و تنها در این مطالعات مشخص خواهد کرد اگر به مواد مخدر بود واقعا امن و موثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de