حیدرآباد: این شهرستان حیدرآباد پلیس بازداشت یک شبه تعدادی از معترضان از جمله زنان و دو افراد زیر سن قانونی که تا به حال شرکت در یک فلش اعتراض علیه CAA-NPR-NRC در شنبه شب در Mallepally. آنها برگزار شد در یک ورزشگاه و منتشر شده تنها در حدود 8.30 صبح روز یکشنبه.

یک گروه از جوانان و زنان جمع شده بودند در Riyan هتل محل اتصال Mallepally در حدود 10 ساعت در روز شنبه در اعتراض به کا و دولت مرکزی سیاست.

افسران ارشد پلیس با عجله به نقطه با سربازان زیادی از پرسنل پلیس از شاخه های مختلف.

پلیس همراه معترضان به یک پلیس ون و آنها را در زمان دور. وجود 19 جوانان و 12 زنان است. پلیس ادعا کرد که دیگر معترضان حلیم سنگ در ون. ون در زمان معترضان به Goshamahal پلیس ورزشگاه. زنان بودند بعد منتقل شده به مرکز جرم ایستگاه (CCS). کمیسر وظیفه نیروی غرب منطقه نیز بازداشت محمد Mubashiruddin خرم ارشد گزارشگر محلی اردو روزانه. او منتشر شد و پس از 14 ساعت.

این Habeebnagar پلیس ثبت شده یک مورد در برابر 18 جوانان و زنان 10 از جمله Shiba Minai و خالده پروین در بخش 147, 341, 353, 188 r/w 149 از هند جزا و عمومی ساختمان (اخراج غیر مجاز کارکنان) عمل می کنند.

بازداشت شدگان شکایت کرده است که برخی از مردان جوان که بازداشت شدند در طول این تظاهرات در Mallepally بودند مورد ضرب و شتم توسط پلیس در ون و در بازداشت است. چند قفل شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

Ms Minai می گوید آنها بازداشت شدند بدون قبل از بازداشت هشدار. هر چند زنان بودند معطوف به CCS مردان نگه داشته شدند در Goshamahal ورزشگاه بدون امکانات اولیه. “ما درک می کنیم که پلیس در حال انجام کار خود را, اما آن را نیز وظیفه خود را برای حفاظت از شهروندان است. آنها باید درک احساسات جامعه و ما uneasiness” او گفت:.

پدر و مادر از جزئی دانش آموزان ادعا که بخش خود را مورد ضرب و شتم توسط پلیس در نیروی کار ، آنها شکایت کرده است که پلیس هم اطلاع رسانی به آنها در مورد بازداشت آن شب (به عنوان مورد نیاز توسط قانون) و آگاهانه آنها را تنها صبح روز بعد. آنها همچنین گفتند که پلیس به آنها هشدار داد که اگر فرزندان خود را از شرکت در تظاهرات در آینده آنها خواهد شد و ارتباط خود را با نهاد و “فرزندان خود را خواهد خاطی”. پلیس همچنین گفت: با توجه به پدر و مادر است که “اگر شما اجازه می دهد کودکان را به شرکت در تظاهرات از جمله آنها خواهد شد پیوستن به گروه های تروریستی در آینده”.

این شهرستان حیدرآباد پلیس مورد انتقاد قرار گرفته است برای آن سنگین دست دست زدن به تظاهرات بیش از کا, NPR و NRC. مدافع Mahboob علی محمد گفت: بازداشت افراد در Mallepally عنوان گزارش نشان داد که ضربه اشتیاق از حیدرآباد پلیس و نقض در حقوق اساسی تظاهرات مسالمت آمیز اعطا شده به همه شهروندان است.

علاوه بر بازداشت زنان بعد از غروب و قبل از طلوع آفتاب است در برابر بخش 46 (4) از آیین دادرسی کیفری و دستورالعمل دیوان عالی کشور و ضرب و شتم افراد زیر سن قانونی به عنوان ادعا کاملا اشتباه است. پلیس مشاوره پدر و مادر است که بخش خود را به نوبه خود به افراط گرایان اگر آنها اعتراض های غیر ضروری و ناخواسته قطعه از فضولی.

او گفت: بازداشت یک روزنامه نگار ارشد بدون به اشتراک گذاری جزئیات دستگیری و نگهداری در برابر D K باسو دستگیری دستورالعمل توسط دادگاه عالی هند است. پلیس به سرعت باید در نظر بگیرید اخیر Telangana بالا دستور دادگاه و به زنان اجازه داد به اعتراض NRC, کا با ارائه یک محل آرام برای آنها را به انجام این کار و که نمی خواهد جلوگیری از ترافیک و کسب و کار.

Dr Lubna Sarwath, دولت, عمومی, منشی, حزب سوسیالیست (هند) حیدرآباد و Maqbool متین رئیس جمهور ایالات شهروندان فروم در واکنش به این حادثه انتقاد از این اقدام پلیس اما قدردانی از پلیس اجازه می دهد دارو برای بازداشت روزنامه نگار Mubashshiruddin خرم در طول بازداشت غیر قانونی. آنها را محکوم کرد بی رویه بازداشت معترضان مسالمت آمیز و روزنامه نگار.

“ما می خواهیم حیدرآباد پلیس برای تخلیه وظایف خود را بی طرفانه طبق قانون آنها ملزم به تحت سوگند. آنها ملزم به فعال کردن و محافظت می کند. آن است که بسیار مأیوس کننده به شنیدن ارشد روزنامه نگار مشهور بودن برداشت تا زمانی که او خود را تخلیه دموکراتیک روزنامه نگاری وظایف. ما نمی خواهیم به از دست دادن ایمان در پلیس و ما می خواهیم برای تقویت دوستانه پیوند میان پلیس و گفت:” Ms Sarwath.

آقای متین گفت: پلیس این است که در طرف اشتباه از قانون اگر آنها شناسایی و آدرس هر فرد بر اساس مذهب خود و نه به عنوان یک شهروند است. پلیس این است که در طرف اشتباه از قانون اگر آنها انتخابی فعال کردن یک نرم افزار کا جلسه در قلی قطب شاه ورزشگاه و از سوی دیگر محکوم ضد کا تظاهرات و رد اعتراض اجازه برنامه های کاربردی.

“ما در حیدرآباد پلیس برای محافظت کافی به دموکراتیک رفتار مسالمت آمیز درخواست تجدید نظر-تظاهرات و فعال خود را صاف انجام به طوری که ما محافظت از آزادی و آزادی برای این نسل و نسل های آینده از هند” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im