حیدرآباد: یک زن 60 ساله بیمار که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 ویروس در شنبه درگذشت در یک بیمارستان خصوصی در حیدرآباد صبح روز دوشنبه.

این دومین مرگ ناشی از این بیماری کروناویروس در Telangana دولت است. تعداد کل coronavirus موارد مثبت رفت تا 77 در Mondnay با شش تازه بودن موارد گزارش شده است.

این Telangana دولت را فاش کردن اطلاعات شخصی از Covid-19 مرگ و میر امروز با توجه به جلوگیری از هر گونه انگ زدن از خانواده مقتول.

بیمار شده بود در آورده شديد زجر تنفسی. با وجود حمایت ونتیلاتور بیمار بدتر شده بسیار سریع و نمی تواند ذخیره شود.

منطقه پزشکی و مقامات بهداشت در نقل مکان کرد به سرعت به آغاز فرایند دقیق از دفع از بدن است. آن را به توان در یک کیسه Ziploc و درمان با مواد ضد عفونی کننده.

اعضای خانواده مجاز به رفتن نزدیک به بدن و مراسم تشییع جنازه مجاز نمی باشد. بیش از پنج نفر مجاز به حضور در بخش نهایی مراسم.

پلیس در دست برای اطمینان از وجود نقض صلح به عنوان تجربه را می توان دلخراش را به خانواده ها.

ارشد بهداشت, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود توضیح داد: “این حساس ترین بخش از این مصیبت. برخورد با اعضای خانواده نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. ما باید اطمینان حاصل شود که بدن در حال دفع از هر پروتکل و محافظت از خانواده در برابر هر گونه انگ.”

کسانی که بستری در بیمارستان برای Covid-19 عفونت در حال شکستن. آنها می ترسند و هنوز مطمئن شوید که چه در حال رفتن به انجام آنها است.

بر خلاف بیماری های دیگر که اجازه می دهد تا پزشکان و پرستاران به شناور در اطراف یک بیمار Covid-19 بيمار در حال نظارت بر روی دوربین. یک پرستار می آید یک بار در چهار ساعت و درمان دکتر می آید تنها در صورتی مورد نیاز است.

دور از خانواده و پرسنل پزشکی به طور یکسان و داشتن صبر کنید تا 24 ساعت برای تست نتایج شکستن روح بسیاری از بیماران در قرنطینه.

ارشد دکتر توضیح داد: “زمانی که خطر در سطح بالا و مجاورت, از پزشکان به بیماران توصیه نمی شود. دنده محافظ قابل استفاده برای همه موارد. به همین دلیل یک پروتکل بر روی دوربین های نظارت پایین در تماس با بیماران و چک کردن اعضای حیاتی و موثر بدن در فواصل چهار ساعت طراحی شده است. اما بیماران در گروه سنی 60-80 سال قادر به درک هدف از این پروتکل و در حال شکستن. آنها می خواهند یک عضو خانواده در اطراف آن ممکن نیست.”

روانشناسی مشاوره و یا اطمینان اتفاق می افتد نیست. وجود دارد تنها پزشکان در اطراف که اولویت اصلی مدیریت علائم و نشانه های فیزیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de