حیدرآباد: فعالیت های سیاسی به دست آوردن سرعت قبل از Rajya سبها سنجی

حیدرآباد: با اعلام برنامه ریزی برای دوسالانه انتخابات به Rajya سبها, فعالیت های سیاسی تنظیم شده است را انتخاب کنید تا در هر دو تلوگو متحده است. انتخابات برگزار خواهد شد و در 28 مارس برای دو کرسی در Telangana دولت و به صورت چهار در AP.

در این زمان فعالیت های سیاسی خواهد بود محدود به احزاب حاکم به عنوان احزاب مخالف نیست و باید تعداد مورد نیاز از MLAs برای برنده شدن حتی یک صندلی. هر دو Rajya سبها کرسی از Telangana دولت را به TRS و تمام چهار از AP به YSRC. احتمالا انتخابات خواهد بود unopposed.

سه کنگره نمایندگان مجلس — دکتر K. V. P. Ramachandra رائو, T. Subbarami ردی و M. A. Khan — و یک نماینده از هر یک از TRS (Dr K. Kesava رائو), BJP (Garikapati موهان رائو) و TD (Thota Seetharama Lakshmi) خواهد بود بازنشستگی در 9 آوریل. انتخابات اطلاع رسانی برای پر کردن کرسی های خود را صادر خواهد شد در تاریخ 6 مارس.

محافل سیاسی در حال انتظار برای دیدن اگر وزیر K. چاندراسکار رائو را ارسال دخترش و سابق MP K. Kavitha به Rajya سبها. نقطه دیگر از علاقه این است که آیا Dr Kesava رائو TRS دبیر کل خواهد بود renominated یا نه.

وجود دارد بسیاری از جزوات برای دو تومان صندلی. منابع نزدیک به آقای رائو گفت که او ممکن است به یک بلیط برای یک سال قبل از میلاد به عنوان رهبر حزب اتحاد چهار Rajya سبها اعضای در حال حاضر. آقای چاندراسکار رائو است از این نظر که هیچ قوی MP در مجلس و در حال جستجو برای یک.

TRS رهبران سابق گفت: نمایندگان مجلس B. Vinod Kumar and Ms Kavitha شد مناسب برای هماهنگی با دیگر نمایندگان مجلس و بالا بردن یک صدای قوی در مجلس. سابق خممم منطقه MP Ponguleti Srinivasa ردی که قربانی صندلی خود را در سال 2019 Lok سبها انتخابات وعده داده شده بود یک Rajya سبها بلیط توسط وزیر.

آقای چاندراسکار رائو را از بستگان نزدیک Santosh Kumar است که در حال حاضر یک Rajya سبها عضو. اگر Ms Kavitha نیز فرستاده شده به مجلس دو نفر از هفت TRS Rajya سبها اعضا خواهد بود از خانواده اش و این ممکن است جذب انتقاد از مخالفان و از درون حزب.

با توجه به یک رشته از نظر آقای چاندراسکار رائو ممکن است ترجیح می دهند از نامزدها که از دست رفته در سال گذشته Lok سبها انتخابات است. اگر این دارای Ms Kavitha و آقای وینود کومار خواهد بود از نژاد و دکتر Kesava رائو ممکن است آموزش مجدد صندلی خود را.

در AP وزیر Y. S. Jagan موهان ردی وعده داده است به ارسال حدود 30 رهبران به شورای قانونگذاری. اما تصمیم به انحلال این شورا را ترک خواهد کرد و آنها را شناور; علاوه بر این دو وزیر خود را از دست دولت اسکله. هر کدام از وزرای آقای Mopidevi Venkataramana و آقای Pilli Subhash Chandra Bose را دریافت RS ticket.

علاوه بر این چندین رهبران ارشد مشتاق برای Rajya سبها صندلی. یکی از آنها این است که سابق MP و TTD رئیس Y. S. Subba ردی که خود را داد تا اونگل Lok سبها کرسی در انتخابات عمومی. آقای Mantri Rajasekhar از گنٹور منطقه قوی پیرو YSR خانواده قربانی خود را مونتاژ صندلی در 2019 انتخابات است.

آقای Jagan موهان ردی در مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرده بود که آقای Rajasekhar ساخته خواهد شد یک MLC و ساخته خواهد شد یک وزیر. این طرح تحت تاثیر قرار خواهد شد با انحلال شورای. YSRC محافل گفت که آقای Rajasekhar که از Kamma جامعه ممکن است Rajya سبها بلیط.

YSRC رهبر ایودیا Ramir ردی نیز ممکن است دریافت Rajya سبها بلیط. وجود گمانه زنی های سابق اتحادیه وزیر K. Chiranjeevi و Ms Y. S. Sharmila خواهر آقای Jagan موهان ردی ممکن است آن را به Rajya سبها اما این تکذیب شد توسط منابع نزدیک به سانتی متر. سابق MLA از Nellore منطقه Bidam Masthan رائو که پیوست YSRC از فلش ممکن است یک Rajya سبها بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im