مجارستان هستم ‘هیچ وقت برای اتحادیه اروپا متحدان انتقاد

POWER GRAB. EU allies criticize Hungary's Prime Minister Viktor Orban after he assumed emergency powers to tackle the spread of the new coronavirus pandemic. Photo by Michal Cizek/AFP

قدرت گرفتن. اتحادیه اروپا و متحدان انتقاد مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان پس از او به عهده گرفت اورژانس قدرت برای مقابله با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید. Photo by Michal Cizek/AFP

بوداپست, مجارستان, مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان گفت جمعه, آوریل 3 او “هیچ وقت” به صورت داغدار انتقاد اتحادیه اروپا متحدان گسترده قدرت های او در این هفته برای مقابله با کروناویروس تهدید.

سیزده مرکز اروپایی-احزاب راست خواست خود اروپایی حزب مردم (EPP) و گروه سیاسی به اخراج اوربان را فیدز حزب پس از او به عهده گرفت اورژانس قدرت در روز دوشنبه.

دولت اصرار دارد او باید قانون توسط فرمان برای مقابله با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید. اما بسیاری از جمله برخی از متحدان خود را در EPP او را متهم به قدرت گرفتن رفته بیش از حد است.

“با تمام احترامی که من هیچ وقت برای این کار گفت:” اوربان در نامه ای به EPP دبیر آنتونیو لوپز-Isturiz سفید ارسال شده در توییتر توسط یکی از وزرای خود را Katalin نواک.

“من به سختی می توانید تصور کنید که هر یک از ما با داشتن زمان برای توهمات در مورد نیت از کشورهای دیگر است. این به نظر من به هزینه های لوکس این روزها,” او نوشت.

“من آماده ام به بحث در مورد این پس از آن که همه گیر است و بیش از,” او اضافه شده است.

اسکاندیناوی یونانی بلژیک چک و اسلواکیایی محافظه کاران که به امضا شنبه بیانیه خواستار فیدز به لگد از EPP را نمایندگی اکثریت این گروه است.

اما نامه خود را تقویت دست حزب دونالد تاسک رئیس سابق لهستانی رهبر و رئیس شورای اروپا که هل دادن EPP به فاصله خود از اوربن.

امضا کنندگان تماس بگیرید اجرایی اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا برای “رسیدگی به وضعیت در مجارستان با زور و اجبار” و با نام تجاری اوربن حرکت یک “نقض اصول بنیادین لیبرال دموکراسی و ارزش های اروپا است.”

تحت اورژانس قانون اوربن قدرت حکومت توسط فرمان تا زمانی که دولت تصمیم می گیرد که ویروس بحران است.

آن را نیز تهدید روزنامه نگاران در زندان اگر آنها انتشار “دروغ” در مورد ویروس و یا اقدامات دولت به سرعت آن است.

EPP بزرگترین تک رای دادن بلوک در پارلمان اروپا و از هر دو کمیسیون اروپا رئیس Ursula von der Leyen و آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im