صدها نفر در حال حاضر می تواند مبتلا به کروناویروس در آمریکا و تعيين توالی ژن نشان می دهد

صد نفر از مردم در ایالات متحده می تواند در حال حاضر جدید coronavirus کارشناسان یافت.

محققان ژنوم از دو coronavirus عفونت در ایالت واشنگتن یک اعلام کرد در ژانویه. 20 و دیگر گزارش شده در فوریه. 28.

دوم ژنوم در یک شعبه در درخت تکاملی است که فرود می آید به طور مستقیم از مورد اول با توجه به ترور Bedford استادیار در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن است.

“این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در ایالت واشنگتن در شش هفته گذشته” او نوشت: در تجزیه و تحلیل یافته ها. این تحقیقات اشاره به “شیوع قابل توجهی” در دولت به احتمال زیاد چند صد موارد, او گفت:.

این امکان وجود دارد اما بعید است که ژنتیکی شباهت اتفاقی است چرا که این نوع تنها در حال حاضر در دو از 59 نمونه ویروس از بیماران که به اشتراک گذاشته شده اند محققان با توجه به بدفورد.

Epoch Times Photo
یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت رفت و برگشت در یک اتوبوس در شانگهای در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. (هکتور Retamal/خبرگزاری گتی ایماژ)

دکتر مایک Famulare یک اصل دانشمند محقق در موسسه بیماری های مدل سازی که انجام تجزیه و تحلیل گفت که این ویروس می تواند آلوده بین 150 تا 1500 نفر در ایالت واشنگتن اگر آن را گسترش کشف نشده.

این افراد “یا آلوده شده است و بهبود و یا در حال حاضر آلوده در حال حاضر گفت:” نیویورک تایمز. بسیاری از بیماران را فقط بدست COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید و برخی را نمی شود نشان دادن هر گونه علائم در عین حال او اضافه شده است.

برآورد مدل بر اساس بودند در حال حاضر شناخته شده اطلاعات در مورد دوره کمون و transmissability. سوال در مورد هر دو جنبه از ویروس باقی می ماند و همراه با ریشه های ویروس. چهره ها “بهترین حدس می زنم با گسترده عدم قطعیت است.”

دکتر اسکات Lindquist دولت اپیدمیولوژی برای بیماری های مسری با واشنگتن وزارت بهداشت گفت که تجزیه و تحلیل با استفاده از “اطلاعات بسیار محدود” اما افزود: “من تعجب نمی کنم اگر وجود دارد و انتقال این دو به هم مرتبط.”

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو برجسته یافته در روز یکشنبه.

Epoch Times Photo
دکتر کتی Lofy دولت افسر بهداشت با, واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در سیاتل و پادشاه شهرستان بهداشت عمومی در سیاتل, واشنگتن, on Feb. 29, 2020. (دیوید رایدر/گتی ایماژ)

“این یک تحلیل جالب. احتمالا وجود دارد بیشتر موارد. ما باید در جامعه گسترش در حال حاضر در واشنگتن و کالیفرنیا و شاید ایلینوی یا اورگان است. بنابراین قطعا صدها مورد او گفت:” در طول یک ظاهر در CBS “چهره ملت است.”

گوتلیب یکی از کارشناسان که به نام و برای گسترش آزمایش این ویروس جدید است. مورد تعریف در ایالات متحده تغییر نمی کند و برای هفته ها محدود آزمایش مشکوک به عفونت. که در حال حاضر تغییر همراه با رفع یک موضوع را با تست کیت دولت فدرال در حال ساخت است.

تست برای بیماران مبتلا به نشان دادن نشانه های سازگار با این ویروس از جمله تب و سرفه در حال وقوع در سراسر کشور. بیماران آزمایش مثبت بیش از آخر هفته در فلوریدا, رود آیلند, اورگان و واشنگتن و نیویورک است. دو نفر کشته در واشنگتن از دولت جدید این بیماری است.

ایالات متحده ظرفیت در حال حاضر به تست 75,000 مردم برای ویروس جدید وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: در طول یک ظاهر در “چهره ملت” در روز یکشنبه. “و در هفته آینده یا دو ما باید یک رادیکال گسترش و حتی فراتر از آن از تست در دسترس است که” او گفت:.

در یکی دیگر ظاهر در ABC “صبح بخیر امریکا” آذر نمی پاسخ به طور مستقیم وقتی پرسید که آیا او فکر می کند این ویروس منتشر شده است در واشنگتن برای هفته ها.

“ما همواره معتقد بوده و ما علنا گفت از روز اول که ما می بینیم بیشتر موارد که ما را دیدن, پخش كردن, اینجا, در ایالات متحده است. و این همان چیزی است که ما پیش بینی شده است در تمام طول,” او گفت:.

CDC kits
CDC را تست آزمایشگاهی کیت جدید کروناویروس در یک تاریخ فایل عکس. (CDC از طریق AP)

این گروه که نشان دهنده این آزمایشگاه گفت: بار عصر که هدف این است که برای دریافت تست در تمام کشورهای 50 روز. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال کار بر روی گرفتن تست از طریق آنفولانزا نظارت شبکه در سراسر کشور آذر گفت: در روز یکشنبه.

چون تست های ملی محدود شده است و مورد شمارش به سرعت افزایش یابد تا زمانی که مقامات سازگاری با برآورد پرونده در موارد گفت: دکتر اریک Feigl-دینگ یک epidemologist در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی.

داده ها از گذشته شیوع را نشان می دهد تعداد مورد تعداد دو برابر هر هفت روز, او گفت:.

“این به این معنی است که 100 عفونت را به رشد 200 عفونت پس از یک هفته و به 400 عفونت پس از دو هفته” بدفورد در توییتر نوشت. “پس از انتقال محلی آغاز شده است, ‘وجود دارد خواهید بود دو بار به عنوان بسیاری از عفونت ها در یک هفته است خوب پایه به فکر می کنم در مورد چگونه همه چیز را در رفتار خود در منطقه است.”

هنوز مقامات بهداشت عمومی در حال گفتن آمریکایی ها که خطر برای فرد به طور متوسط در ایالات متحده باقی می ماند.

“ما در حال کار به آن را نگه دارید کم است. ما بیشتر انتقال از موارد در ایالات متحده است. ما بهترین نظام سلامت در جهان در اینجا. این چیزی است که ما انجام می دهیم,” آذر گفت: در روز یکشنبه.

“ما نمی توانیم پیش بینی که چگونه بسیاری از موارد ما را اما از ما بیشتر است و ما باید در جامعه بیشتر موارد.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im