بزرگ نجات اروپا قصد دارد واکسن امیدوار سوخت ویروس خوشبینی

TRAVEL. Commuters arrive from regional trains at the Cardona railway station on May 4, 2020 in Milan, as Italy starts to ease its lockdown. Photo by Miguel Medina/AFP

سفر. مسافران وارد منطقه ای از قطار در کردنا ایستگاه راه آهن در 4 مه سال 2020 در میلان ایتالیا شروع به سهولت آن مستند. عکس میگوئل مدینه/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – یک و نیم تریلیون دلار-یورو اروپا صندوق گذاشته شده توسط فرانسه و آلمان موجب خوش بینی چهار شنبه, مارس 18 مورد مبارزه اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus آیا به عنوان تشویق در اوایل نتایج تحقیقات واکسن و توسط شرکت زیست فناوری.

بازارهای جهانی رسید که اروپا تحت فشار قرار دادند به سمت نرمال با نشانه های اصلی بازگشایی پس از دو ماه وقفه و چین گفت: سازمان بهداشت جهانی آن را به عقب مستقل تحقیق به دست زدن به شیوع یک بار این بیماری همه گیر است که “تحت کنترل در آورد.”

در کاخ سفید با رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان چین دست زدن به بحران و کاهش یک بمب توسط او آشکار شده است مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که یک درمان اثبات نشده علیه coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن که آزمایش منفی برای COVID-19 را رد کرد و هشدارهای ایمنی در مورد مواد مخدر گفته است که مصرف آن “از آنجا که من فکر می کنم این خوب است. من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

نزدیک به 4.8 میلیون نفر تست مثبت و بیش از 317,560 کشته شده اند توسط این بیماری پس از آن ظهور در ووهان چین در اواخر سال گذشته با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

رئیس جمهور چین مبارزه اتهامات از واشنگتن و جاهای دیگر که کشور خود را پنهان مقیاس مشکل گفت: سازمان بهداشت جهانی – که تصمیم گیری بدن – که پکن شده بود “شفاف” در طول بحران.

پکن همچنین ارائه برای به اشتراک گذاشتن یک واکسن پس از یک موجود شد.

اما چین اصلی منتقد ایالات متحده تیز تن در همان مذاکرات متهم که از بودن بیش از حد نزدیک به پکن با استناد به شواهد ادامه محرومیت از تایوان از آژانس سلامت سازمان ملل متحد.

واکسن امید

در ایالات متحده آمریکا سخت ترین ضربه ملت و میر پیشی گرفته 90,000 اما تمام 50 ایالت آغاز کرده اند کاهش مستند اقدامات به درجات مختلف و 24 ساعته و مرگ و میر کاهش یافت و برای دومین روز به 759 یکی از کمترین ها در هفته.

در میشیگان که در آن ماشین های خطوط مونتاژ کردیم تا برای اولین بار در دو ماه کارمندان و عینک و ماسک و تحمل حرارت چک و اجتماعی فاصله پروتکل های.

به عنوان مرگ و بستری شدن نرخ همچنان به رها کردن در اروپا – ایتالیا روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به زیر 100 برای اولین بار از اوایل ماه مارس – اروپا به دنبال انتخاب کنید تا به سرعت در خروج خود را از این مستند.

کلیسای سنت پیتر در واتیکان و آکروپلیس در آتن افتتاح شد درهای خود را به بازدید کنندگان در کنار بسیاری از اروپایی مغازه ها و رستوران ها و کلیساها. در Venice, گوندولا بازگشت به آبهای حتی اگر gondoliers عینک دستکش و ماسک.

“این خبر خوب نشانه ای از هر کس تمایل به بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما تا کنون که بدون کاهش گارد ما در جهت به شکست این ویروس یک بار و برای همه” گفت: جیووانی Giusto, شهرستان عضو شورا برای حفاظت از سنت است.

بازارهای جهانی شد و رو به با 500 میلیارد یورو ($540 میلیارد) اروپا, صندوق همراه با تشویق نتایج اولیه از آزمایش های بالینی بالقوه واکسن مدرن.

مرحله اول دادگاه باعث ایجاد یک پاسخ ایمنی مشابه به مردم convalescing از COVID-19 بیماری در 8 گیرندگان با توجه به شرکت. بزرگتر فاز 2 دادگاه است که با توجه به شروع به زودی.

اما ترس برای آمریکای لاتین و آفریقا

با وجود افت اخیر روز نیز دیده می شود افزایش عفونت در برزیل و هند و آفریقای جنوبی است. سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد ویروس و تاثیر آن در نیمکره جنوبی می شود “حتی بیشتر ویرانگر” از شمال.

در آمریکای لاتین برزیل پیشی گرفت بریتانیا به سومین caseload در سراسر جهان در بیش از 255,000 تایید عفونت. مرگ و میر به شدت افزایش یافته است.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro سرزنش کرده مستندات برای بی ارزش صدمه زدن به برزیل اقتصاد. او را به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله اقدامات حتی به عنوان کارشناسان و رهبران منطقه ای هشدار بهداشت و درمان کشور و زیرساخت ها می تواند به سقوط.

کل مرگ و میر در امریکا لاتین و کارائیب در حال حاضر بیش از 30000.

حدود نیمی از شیلی 50-عضو مجلس سنا و همچنین 4 وزرا را به قرنطینه رفت و پس از آمدن به تماس با حداقل 3 همکاران شما با رمان coronavirus.

نیکاراگوئه کارکنان بیمارستان باید گفت: ملت و نظام سلامت است که با غرق بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی.

بستگان گزارش داده اند که اجساد عزیزان بودند که carted در وانت کامیون برای “بیان تدفین” بدون رضایت خود را.

“عزاداران مجبور به تعقیب کامیون با تابوت به پیدا کردن جایی که عزیزان خود را در حال دفن” مخالفان و ائتلاف ملی در بیانیه ای گفت: افشاگری در پنهان کاری دولت.

نیز وجود دارد grim داده ها در آفریقا که در آن تعدادی از عفونت های افزایش سرعت و سودان جنوبی معاون اول رئیس جمهور سابق مجلس Riek Machar دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 تا روز دوشنبه گفت:.

وام کمک هزینه

Coronavirus را ترک کرده است اقتصاد جهان رو به سوی بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. شواهد تازه از عمیق آسیب رسید که ژاپن اعلام کرد برای اولین بار رکود اقتصادی پس از 2015.

به بزرگترین اقتصاد جهان نیز به رهبری به یک رکود عظیم ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول هشدار داد.

مارس-به-ژوئن اطلاعات “خواهد بود بسیار بد” پاول گفت که مشکلات اقتصادی “می تواند کشش از طریق پایان سال آینده است.”

در یک ژست همبستگی اروپایی, فرانسوی, رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پیشنهاد “قرض گرفتن از بازار به نام اتحادیه اروپا” به صندوق 500 میلیارد یورو از هزینه های 27-قوی بلوک “بدترین ضربه بخش ها و مناطق.”

کشورهای دریافت تامین مالی نمی خواهد مجبور به بازپرداخت مبلغ گفت: پاکسازی.

کشورهای شمال اروپا از جمله آلمان تا به حال در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم را رد کرده مشترک بدهی به نام بودجه و انضباط و برنامه ریزی به سرعت ملاقات مقاومت از برخی از محله های.

اما مجلس طرح شد و مورد استقبال دیگر به عنوان یک خرده از نور با بانک مرکزی اروپا سر کریستین لاگارد دوبله آن را “بلند پروازانه هدفمند و خوش آمدید.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de