HUAWEI. A photograph shows the logo of Chinese company Huawei at their main UK offices in Reading, west of London, on January 28, 2020. Photo by Daniel Leal-Olivas/AFP

HUAWEI. یک عکس را نشان می دهد آرم شرکت چینی هواوی در بریتانیا ادارات در خواندن غرب لندن در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 است. عکس دانیل Leal-Olivas/AFP

هوستون, ایالات متحده آمریکا – واشنگتن حق دارد به ما مسدود آژانس های فدرال از خرید محصولات Huawei در زمینه امنیت سایبر یک قاضی حکم داد رد چینی مخابراتی غول چالش قانونی برای ممنوعیت خرید.

Huawei در زمینه کت و شلوار تقریبا یک سال پیش با این ادعا که کنگره تا به حال موفق به ارائه شواهد برای حمایت از یک قانون است که متوقف سازمان های دولتی از خرید تجهیزات آن خدمات و یا کار با اشخاص ثالث است که Huawei مشتریان.

اختلاف یکی از جبهه های مختلف در یک کبودی جنگ تجاری بین پکن و واشنگتن است که متهم به شرکت فناوری از سرقت اسرار تجاری از شرکت های آمریکایی و هشدار داد کرد که تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی در کشورهای دیگر است.

Huawei اعلام شد و متهم کردن آمریکا به تلاش برای قرار دادن این شرکت از کسب و کار از طریق یک “خلاف قانون اساسی” محدودیت در دسترسی به بازار آمریکا.

اما روز سه شنبه حکم دادگاه در ایالات متحده یافت می شود وجود دارد هیچ قانون اساسی حق تضمین شده به یک قرارداد با دولت فدرال است.

بان کی مون نیز در زمینه توجیه یک بررسی کنگره “به یک تهدید بالقوه در برابر ملت cybersecurity” نوشت: آمریکا در منطقه قاضی آموس Mazzant.

Huawei در بیانیه ای گفت که آن نا امید شده بود با حکم و امر “در ادامه به در نظر گرفتن بیشتر گزینه های قانونی.”

امنیت ترس

واشنگتن به مدت طولانی در نظر گرفته Huawei ممکن است خطر امنیت با توجه به پس زمینه بنیانگذار Ren Zhengfei سابق چینی مهندس ارتش.

آن هشدار داده است که این شرکت سیستم می تواند دستکاری شده توسط پکن برای انجام جاسوسی و اخلال انتقادی ارتباطات در کشورهای خارجی و ترغیب کشورها به اجتناب از شرکت.

نگرانی ها را شدت با Huawei افزایش برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در مخابرات تجهیزات شبکه و یکی از برترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند در کنار سامسونگ و اپل.

اما این شرکت است که انتظار می رود بخش عمده ای در اجرای فوق العاده سریع 5G شبکه است که اجازه خواهد داد که پذیرش گسترده از نسل بعدی فن آوری های مانند هوش مصنوعی است.

Huawei تجهیزات دیده شده است به طور قابل ملاحظه ای پیشرفته تر از 5G رقبا مانند سوئد اریکسون یا فنلاند نوکیا, در حالی که هیچ شرکت آمریکایی است که به عنوان یک رقیب جدی است.

آمریکا را ممنوع کرده است هواوی را از آن خود 5G rollout اما اتحادیه اروپا و بریتانیا هر دو در سمت چپ درب باز برای محدود نقش مهمی در ایجاد زیرساخت های شبکه — باعث سرزنش از واشنگتن است.

رئیس پنتاگون علامت Esper شنبه هشدار داد که Huawei دخالت در اروپا می تواند خطر انداختن نظامی ناتو داد.

هشدار آمد روز پس از سفیر آمریکا در آلمان گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده بود به پایان هوش-اشتراک گذاری معاملات با کشورهای که در برخورد با این شرکت است.

هفته گذشته ما نیز سیلی شرکت با اتهامات جنایی به اتهام “دهه” تلاش برای سرقت اسرار تجاری از شرکت های آمریکایی.

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دستگیر شد, در کانادا در سال 2018 در آمریکا حکم در یک مربوط به پروب به شرکت او را به اتهام نقض تحریم های آمریکا.

او تحت بازداشت خانگی در انتظار حکم در مورد اینکه آیا او می تواند از تحویل به صورت اتهامات جنوب مرز. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im