Huawei چهره های نصب مخالفان در انگلستان به عنوان بی اعتمادی پکن رشد می کند

صدای در حال رشد در بریتانیا حزب حاکم به بلوک چینی غول مخابراتی Huawei از یک نقش در این کشور 5G شبکه به عنوان دولت سیگنال های یک موضع سخت تر نسبت به پکن بیش از آن در دست زدن به CCP ویروس همه گیر.

دولت بریتانیا در ماه ژانویه داده Huawei نقش مهمی در ساخت قطعات غیر حساس از آن نسل بعدی شبکه های بی سیم و دربسته در محیط آن دخالت در 35 درصد است. اما پس از مخالفت از درون حاکم محافظه کار و حزب بازیگران شکی نیست که این اقدام می تواند توسط مجلس به تصویب رسید بلومبرگ گزارش شده است.

لایحه رسمی در ماه ژانویه تصمیم گیری است و انتظار می رود معرفی می شود در ماه.

مبارزه Huawei می آید در میان گسترده تر تماس در داخل حزب محافظه کار حزب برای تنظیم مجدد روابط با چین کمونیست رژیم بیش از نقش آن در پوشش تا COVID-19 شیوع آن سوخت جهانی گسترش ویروس.

“من فکر می کنم دولت بوده است misadvised,” اعضای محافظه کار پارلمان اوون پاترسون گفت NTD وابسته بار عصر. “من امیدوارم که حوادث هفته های اخیر می خواهم که واقعا از خواب بیدار شده آنها را به خطر بودن مدیون در یک شرکت … پس از نزدیک اجرا توسط کمونیست چین دولت است.”

ایالات متحده هشدار داده که بریتانیا و سایر متحدان که Huawei تجهیزات استفاده می شود می تواند توسط پکن برای جاسوسی و یا برای مختل کردن شبکه های مخابراتی. آن را به نقل از این شرکت نزدیک به حزب کمونیست چین (CCP) و همچنین چینی که وادار شرکت به همکاری با سازمان های اطلاعاتی که خواسته.

Huawei که رد اتهامات نوشته شده در نامه سرگشاده هفته گذشته اصرار انگلستان را هر مراحل را برای حذف آن از ملت 5G زیرساخت ها است.

تام Tugendhat محافظه کار رئیس مجلس عوام کمیته امور خارجی نیز پشت محرومیت Huawei دخالت در انگلستان شبکه های.

“من فکر می کنم این خلق و خوی در مجلس حزب اتحاد سخت” Tugendhat گفته بلومبرگ. “و من فکر می کنم آن را به اشتراک گذاشته شده تحقق آنچه در آن به معنی برای وابستگی به یک کسب و کار است که بخشی از یک دولت می کند که ارزش به اشتراک گذاری. تبدیل شده است که روشن تر است.”

سابق حزب محافظه رهبر و وزیر امور خارجه ویلیام هیگ که در حال حاضر نشسته در مجلس اعیان قبل از آن گفت که بریتانیا نمی تواند وابسته به چین برای فن آوری به عنوان بحران اخیر نشان داده است رژیم حاکم نیست “قوانین بازی توسط ما.”

یک سخنگوی دولت بریتانیا گفت NTD که موقعیت دولت را در Huawei تغییر کرده است.

در اوایل این هفته اقدام نخست وزیر Dominic Raab گفت: کشور نمی تواند به بازگشت به “کسب و کار به طور معمول” با این رژیم پس از بحران.

“ما باید به پرسیدن سوال سخت در مورد آن چگونه آمد و چگونه آن را می تواند متوقف شده است قبلا” Raab گفت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: آوریل 17 که پکن رژیم عدم عمل مناسب در طول COVID-19 همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد منجر به کشورهای بازاندیشی که آیا آنها می خواهند خود را به ارتباطات از راه دور زیرساخت ها و شبکه های 5G به معرض کنترل توسط CCP, از طریق شرکت های چینی مانند هواوی.

“هنگامی که Huawei در می آید ضربه زدن به آنها را به فروش تجهیزات و سخت افزار است که آنها را متفاوت prism که از طریق برای مشاهده این تصمیم” Pompeo گفت: فاکس کسب و کار شبکه است.

پترسون گفت: در مورد خرید اینترنتی از رژیم botched مدیریت شیوع “من فکر می کنم همه این است که بسیار خواهید به تغییر تصویر از چین با بسیاری از اعضای پارلمان و در آنجا کاملا تجدید نظر در روابط ما با چین است.”

جین werrell را از دست از NTD وابسته به Epoch Times کمک به این گزارش.

دنبال کتی در توییتر: @CathyHe_ET

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net