Huawei چهره های نصب مخالفان در انگلستان به عنوان بی اعتمادی در پکن رشد می کند

صدای در حال رشد در بریتانیا حزب حاکم به بلوک چینی غول مخابراتی Huawei از کمک به ساخت کشور و شبکه 5G به عنوان دولت سیگنال های یک موضع سخت تر نسبت به پکن بیش از آن در دست زدن به CCP ویروس همه گیر.

دولت بریتانیا در ماه ژانویه داده Huawei نقش مهمی در ساخت قطعات غیر حساس از آن نسل بعدی شبکه های بی سیم و دربسته در محیط آن دخالت در 35 درصد است. اما پس از نصب اپوزیسیون از درون حاکم حزب محافظه کار مطرح شده است و شک و تردید است که این اقدام می تواند به افزایش رای کافی برای تصویب از طریق مجلس بلومبرگ گزارش شده است. لایحه رسمی در ماه ژانویه تصمیم گیری است و انتظار می رود معرفی می شود در ماه های آینده.

مبارزه Huawei می آید در میان گسترده تر تماس در داخل حزب محافظه کار حزب برای تنظیم مجدد روابط با چین کمونیست رژیم بیش از نقش آن در پوشش تا COVID-19 شیوع آن سوخت جهانی گسترش ویروس.

“من فکر می کنم دولت بوده است misadvised,” اعضای محافظه کار پارلمان اوون پاترسون گفت NTD وابسته بار عصر. “من امیدوارم که حوادث هفته های اخیر می خواهم که واقعا از خواب بیدار شده آنها را به خطر بودن مدیون در یک شرکت است که پس از نزدیک اجرا توسط کمونیست چین دولت است.”

ایالات متحده هشدار داده که بریتانیا و سایر متحدان که Huawei تجهیزات استفاده می شود می تواند توسط پکن برای جاسوسی و یا برای مختل کردن شبکه های مخابراتی. آن را به نقل از این شرکت نزدیک به حزب کمونیست چین (CCP) و همچنین قانون چینی که وادار شرکت به همکاری با سازمان های اطلاعاتی که خواسته.

Huawei این اتهامات را رد کرده است و در اوایل این هفته با ارسال نامه ای سرگشاده خواستار بریتانیا را به گونه مراحل را برای حذف آن از ملت 5G زیرساخت ها است.

تام Tugendhat محافظه کار رئیس مجلس عوام کمیته امور خارجی نیز پشت محرومیت Huawei دخالت در انگلستان شبکه های.

“من فکر می کنم این خلق و خوی در مجلس حزب اتحاد سخت” Tugendhat گفته بلومبرگ. “و من فکر می کنم آن را به اشتراک گذاشته شده تحقق آنچه در آن به معنی برای وابستگی به یک کسب و کار است که بخشی از یک دولت می کند که ارزش به اشتراک گذاری. تبدیل شده است که روشن تر است.”

سابق حزب محافظه رهبر و وزیر امور خارجه ویلیام هیگ که در حال حاضر نشسته در مجلس اعیان قبل از آن گفت که بریتانیا نمی تواند وابسته به چین برای فن آوری به عنوان بحران اخیر نشان داده است رژیم حاکم آن را نمی کند “قوانین بازی توسط ما.”

یک سخنگوی دولت بریتانیا گفت NTD که موقعیت دولت را در Huawei تغییر کرده است.

در اوایل این هفته بریتانیا اقدام نخست وزیر Dominic Raab گفت: کشور نمی تواند بازگشت به “کسب و کار به طور معمول” با این رژیم پس از بحران.

“ما باید به پرسیدن سوال سخت در مورد آن چگونه آمد و چگونه آن را می تواند متوقف شده است قبلا” Raab گفت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز جمعه گفت که این رژیم را شکست به عمل مناسب در طول COVID-19 همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد دیدن کشورها تجدید نظر اجازه می دهد خود را به ارتباطات از راه دور زیرساخت ها و شبکه های 5G به معرض کنترل توسط CCP, از طریق شرکت های چینی مثل هواوی.

“هنگامی که Huawei در می آید ضربه زدن به آنها را به فروش تجهیزات و سخت افزار است که آنها را متفاوت prism که از طریق برای مشاهده این تصمیم” Pompeo گفت: فاکس کسب و کار شبکه است.

صحبت از خرید اینترنتی از رژیم botched مدیریت شیوع پاترسون گفت: “من فکر می کنم همه این است که بسیار خواهید به تغییر تصویر از چین با بسیاری از اعضای پارلمان و در آنجا کاملا تجدید نظر در روابط ما با چین است.”

با گزارش توسط جین werrell را از دست از NTD وابسته بار عصر.

دنبال کتی در توییتر: @CathyHe_ET

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net